Yüzüklerin Efendisi Online(LOTRO) Elf Irkı

4 Haziran 2012, Pazartesi, 23:06:59

Elf Irkı gösterişin ve hoşgörünün etkili olduğu asil aynı zamanda Orta Dünyanın en zarif ırkıdır.Elfler sadakatlari ile tanınırlar.

Özellikleri:
Pasif Skill’ler:
Agility of the Woods: Diğer ırklara göre Agility (+15) olarak başlar.
Fading of the Firstborn: Fate (-8) olarak başlar.
Sorrow of the Firstborn: Moral (-20) ve Moral yenilemesi (-1.0) olarak başlar.
Suffer no Illness: Hastalıklara karşı daha dirençlidir. Disease karşı direnci (+%1.0) ve zehirlenmeye karşı da (+%1.0) olarak başlar.
Irksal Trait’ler:
Sylvan Shadows: Görünmez olup, hareket edebilmenizi sağlar. Tekrar kullanmak için 30dk beklemek gerekir. 50 goblin öldürdükten sonra kazanılır.
Tactics and Conviction Bonus: Conjuction olayı sırasında Power veya Moral seçerseniz, %5 daha fazla kazanırsınız. 100 goblin öldürdükten sonra alınır.
Elf Bow-Damage Bonus: Eğer yay kullanıyorsanız, %2 daha fazla hasar verirsiniz.
Friend of Man: Fate (+20) verir. Bu trait’i almak için 50 ork öldürmek gerekir.
Return to Rivendell: Rivendell (Ayrıkvadi)’e direk ışınlanabilme özelliği verir. 1 saat tekrar kullanma süresi vardır. Kazanmak için 100 ork öldürmek gerekir.
Eldar’s Grace: %75 parry özelliğini artırır, 10 saniye sürer sadece. Tekrar kullanmak için 1 saat beklemek gerekir. 250 ork öldürdükten sonra alınır.
Elf One-Handed Sword Damage Bonus: Tek elle kullanılan kılıçlar için %2 daha fazla hasar artırır. 100 Drake öldürdükten sonra alınır.
Power of the Eldar: Gruptaysanız, grubunuzdaki tüm elemanların Power’ını %2 artırır. 10dk sürer, tekrar kullanmak için 1 saat beklemek gerekir. 150 Drake öldürdükten sonra alınır.
Virtuous Elf: +1 Wisdom, Patience ve Charity verir. Almak için Elves of Rivendell ile friend seviyede reputation puanınız olması gerekir.
Elf ırkının seçebildiği sınıflar:
Hunter, Champion, Guardian, Minstrel, Lore-Master, Rune-Keeper, Warden
Oyuna başladığı bölge: Celondim, Ered-Luin.

Paylaş
                                                                               
2.103 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *