1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Toplam 1 Oy, Ortalama: 10,00 / 10)
Loading...

Yüzüklerin Efendisi Online Oyunu

20 Mayıs 2012, Pazar, 13:16:39

Online Mmorpg’lere yeni bir boyut getiren Lord Of The Rings Online (Yüzüklerin Efendisi Online) en çok oynanan ve sevilen Online oyunlardan birisi olma yolunda hızla ilerliyor. Son olarak oyun Rise of Isengard genişleme paketiyle adını bir kere daha duyurmuş oldu. Oyunda henüz Mordor, Gondor bölgeleri bulunmamakta. Geliştirici ekip aylar geçtikte Mordor ve Gondor bölgelerini Isengard’ı çıkardığı gibi çıkaracak ve oyun tam anlamıyla oturmuş bir oyun olacak.

Oyun Hakkında Genel Bilgiler

Bu oyunu diğer online oyunlardan ayıran en büyük özelliklerinden birisi bizi apayrı bir Dünyaya ve boyuta götürmesi. Bir yerden bir yere gitmesi bazen saatler alan oyun çok gerçekçi hazırlanmış. Oyunun Avrupa ve Amerika olmak üzere 2 Ana serverı bulunuyor. Türk oyuncular genellikle Avrupa ana serverının alt serverlarında oynuyorlar. Gittikçe popülaritesi artan oyunda her geçen gün yenilik(uptade)ler yapılıyor. J.R.R Tolkien‘in yazmış olduğu kitaplar ile arkasında çok güçlü bir senaryo ve kurgu bulunan oyun bu avantajı ile diğer online oyunların bir adım önüne geçiyor.

Oyunda bir çok ırk ve class bulunmakta. Irklar 2’ye ayrılıyor. İyi tarafın ırkları: İnsanlar, Elfer, Cüceler, Hobbitler. Kötü Tarafın Irkları ise çok çeşitli halde Orta Dünyayı işgal halinde bulunuyor.

Yüzüklerin Efendisi serisinin kitaplarını  ya da filmlerini beğendiyseniz bu oyun size o Dünyada var olma şansını tanıyor. Epic Görevler ile Yüzüklerin efendisi tarihini baştan yazmış ve oynamış oluyorsunuz. Gelişmiş Raid sistemi ise oyunun bir başka avantajlarından. Kısacası diğer vurdulu kırdılı mmorpg’lerden sıkıldıysanız ve vurdu kırdı dışında geniş ve güzel bir atmosfer arıyorsanız bu online oyun tam da size göre…

Oyunun Videosu

Sistem Gereksinimleri

Lotro oyununun sistem gereksinimleri şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi:
Windows® XP
İşlemci:
Intel Pentium® 4 1.8 GHz veya eşdeğer
RAM:
512MB
Ekran Kartı:
64MB NVIDIA GeForce® 3 veya ATI® Radeon® 8500
Kapladığı Alan:
7GB boş alan
DirectX:
DirectX® 9.0c
Optik Sürücü:
2X DVD ROM
Bağlantı Hızı:
56kbps Modem

Paylaş
                                                                               

Yorum

*
*
Yorumunuz: *