World Of Tanks Online

21 Haziran 2012, Perşembe, 11:52:38

World Of Tanks adından da anlaşıldığı üzere Tankların Dünyası isimli bir çeşit MMO oyundur.Oyun simulasyon ve aksiyonu içinde barındıran bir oyun olmuş.Oyun genel olarak 2. Dünya savaşı tanklarını konu alıyor.Amerikan,Çin,Sovyet,Fransız ve Alman tanklarını bünyesinde bulunduran oyunda toplu olarak yapılan tank savaşlarını kesinlikle yaşamanızı ve o heyecanı tatmanızı tavsiye ederiz.

Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamanız için en az 2.0 Ghz işlemciye,1 GB rame  ve harddiskinizde 5 GB lık boş alana sahip olmalısınız.

Oyun Hakkında Genel Bilgiler

TANK SINIFLARI

Oyunda 5 adet tank sınıfı bulunmakta Bunlar;Light Tanks(Hafif Tanklar),Medium Tanks(Ortalama bir zırha sahip muharebe tankları),Heavy Tanks(Ağır Tanklar),Tank Destroyerler(Tank Yokediciler) ve SPG tankları olmak üzere.

Light Tanklar:Hafif bir zırha sahip olmakla beraber,diğer tanklara nazaran oldukça hızlı bir tank türüdür.Genellikle keşiflere çıkarılırlar ve böyle XP kazanırlar.

Medium Tanklar:Ortalama bir zırh ve vuruş gücüne sahip tank türüdür.Günümüzün muharebe sınıfı tank türünü oluştururlar.

Heavy Tanklar:Tankı tank yapan bütün özelliklere sahip olan tank türüdür.Zırhları çok kalın,vuruş güçleri çok güçlüdür.Tek bir dezavantajı vardır.O da düşük manevra kabiliyeti ve hızı.Ayrıca top doldurma süreleri diğer tanklara nazaran daha uzundur.

Tank Destroyerler:Tankların korkulu rüyasıdırlar.Zırh delici mermileri ile delinemiyecek zırhları delerek diğer tankları rahatlıkla saf dışı bırakabilirler.Diğer tank türlerine göre oldukça hızlıdır.

Spgler:Bu tank türü uzak noktalara sağlam top atışları yapabilir.Açılı olarak yaptığı uzak mesafeli atışlar ile oldukça kullanışlı bir tank türüdür.

Oyun bir nevi simülasyon oyun olduğu için gerçekçiliğe çok önem verilmiş.Örneğin bir tankın zayıf noktası motoruyken,diğer tank modelinin zayıf noktası paletleri olabiliyor.Siz de vuruşunuzu tank türlerine göre ayarlarsanız daha faydalı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Eğer kaliteli bir savaş oyunu arıyorsanız bu oyunu oynamanızı kesinlikle öneririz.Tankların dünyasında tankınızı seçin ve tankınızla maceradan maceraya koşun.

Resmi Kayıt Adresi:http://worldoftanks.eu/

Paylaş
                                                                               
2.912 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *