1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

The Walking Dead Oyunu

23 Mayıs 2012, Çarşamba, 0:32:20

The Walking Dead Oyunu TellTale Games tarafından Son zamanların en popüler TV dizilerinden birisi olan The Walking Dead dizisi ve The Walking Dead adlı çizgi romandan esinlenerek hazırlanmış bir oyun. Oyunun hikayesine bakacak olursak Tv dizisinden farklı bir hikayeyi işlediğini söyleyebiliriz. Oyunda polis arabasının arkasında hapishaneye doğru götürülen afrika asıllı bir suçlusunuz. Dakikalarca polis memuru ile konuştuktan sonra yaşlı polis memurunun dikkatsizliği sonucu bir zombiye çarparak kaza yapıyorsunuz ve zombilerle olan mücadelenizde böylelikle başlamış oluyor. Aslında zombilerin varlığını da bu kaza sebebi ile öğrenmiş oluyorsunuz. Etrafta uçan helikopterler ve askeri araçlar bize ilk başta hiç de böyle bir şey ifade etmiyor.

  Oyun Hakkında Genel Bilgiler

Oyun TellTale Games‘in yaşamış olduğu Jurassic Park hezimetinden biraz da ders alınarak özenilerek yapılmış bir oyun olmuş. Özellikle oyunun grafikleri daha çok oyuna çizgi roman havası katmış ve bu da oyuna oldukça güzel yansımış. Oyunda uzun konuşma süreleri kimi oyuncular için sıkıcı olarak gözükse de oyun güzel bir kurguya dayandırılarak hazırlanmış. Oyun size interaktif bir film havası sunuyor ve sizi hikayenin içine sürüklüyor. Ayrıca oyunda yapacağınız seçimler ile oyunun akışını bir nebze de olsa değiştirebiliyorsunuz. Şu an itibariyle oyunun sadece ilk Bölümü(Episode 1) çıkmış vaziyette geriye çıkacak 4 bölüm daha var. The Walking Dead severlere bu oyunu şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sistem Gereksinimleri

Oyunun tavsiye edilen Sistem gereksinimleri şöyle; İşletim Sistemi: XP Service Pack 3 İşlemci: 2.0 GHz Pentium 4 veya eşdeğeri Bellek: 3 GB RAM Sabit Disk Alanı: 2 GB Alan Serbest Ekran Kartı: ATI veya NVidia kart w / 512 MB RAM (Intel entegre grafik için tavsiye edilmez)

Paylaş
                                                                               
2.813 defa okundu. Etiketler: ,

Yorum

*
*
Yorumunuz: *