TERA Online Emin Adımlarla İlerliyor!

14 Mart 2013, Perşembe, 2:58:07

Grafiksel ve oynanışsal olarak üst düzeyde bir online yapım olan Tera Online oyuncu sayısını hızla arttırıyor.Geçtiğimiz günlerde Free To Play olan oyun MMO-RPG tutkunlarının da oldukça ilgisini çekti.

Oynanımı bedava olan oyuna yapılan açıklamalara göre 1 milyondan fazla yeni oyuncu kayıt oldu.Yeni kayıt yapan oyuncuların en çok seçtiği ırklar ve sınıflar ise şu şekilde oldu;

Castanicler en çok seçilen ırk, İnsanlar ve Yüksek Elfler ise hemen hemen aynı sayıyla eşit durumda.Sınıflarda ise en çok seçilen tür Savaşçı.Savaşcıyı Sihirbaz ve Okçu izliyor.

Son olarak Oyuna Eklenen ve İleri de Eklenecek olan çeşitli özellikler ise şu şekilde;

Free to Play’e geçildikten sonra Arborea dünyasına “Alev Mağarası” zindanı ve “Kahramanların Gök Zinciri” 3-vs-3 Arenası eklendi. TERA: Rising düzenli olarak yeni içerikler yayınlamaya devam edecek. Bu yıl içerisinde sıradaki güncellemede yayınlanacak olan TERA’nın siyasi sistemine yeni bir özellik eklenecek: loncaya mensup oyuncular bir ittifaka katılabilecek ve katıldıkları ittifakla diğer ittifaklara karşı oyun sunucusundaki hakimiyet uğruna savaşacak.

Anlayacağınız ilerleyen günlerde PvP sistemi daha güçlü bir Tera Online ile karşı karşıya kalacağız.

Paylaş
                                                                               
1.545 defa okundu.

Yorum

Yazan : LoceveL | Tarih : 28 Mart 2013, Perşembe, 9:34:34

admin bu terayı bende oynuyorum levelim 30 oldu ama benden düşük levelli kişiler benim daha açamadıgim sikilleri açmış bunda bi hile var ama çözemedim bana bir yardımcı olurmusun acaba şimdiden teşekkürler…


Yazan : Falagar | Tarih : 28 Mart 2013, Perşembe, 12:21:54

Hile olduğunu sanmıyorum kesinlikle başka bir açıklaması vardır.Bu konuda yardımcı olamayacağım çünkü bu oyunu aktif olarak oynayan biri değilim.Ama şunu söyleyebilirim ki bu oyun son zamanların en çok oynanan ve konuşulan online oyunlarından birisi ve illegal şeylerin olacağını sanmıyorum.


Yorum

*
*
Yorumunuz: *