1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

StarCraft 2: Heart of Swarm Geliyor.

19 Haziran 2012, Salı, 6:29:11

Blizzard’ın efsane yapımı StarCraft 2’nin merakla beklenen yeni eklentisi Heart of Swarm için firmadan oyunseverleri oldukça sevindirecek açıklamalar geldi. StarCraft ve StarCraft 2 hayranıysanız, Heart of Swarm‘ı duymama ya da beklememek gibi bir şansınız yok demektir. Duymayanlar için ise hızlıca hatırlatalım, Heart of Swarm ile Zerg ırkının tek kişilik görevleri ve yeni çoklu oyunculu modları oyuna eklenmiş olacak.

Uzun süredir beklenen Heart of Swarm‘ın piyasaya sürülüş tarihi ise henüz netleşmiş değil. Tahminler 2012 yılının sonlarını işaret etse de, firmadan resmi bir açıklamanın yapılmaması kafalarda soru işaretleri oluşturuyor.

Son yapılan açıklama ise Blizzard‘ın tasarımcılarından Dustin Browder‘dan geldi. Browder, “Heart of Swarm‘ın yüzde 99’unu tamamladığımızın müjdesini verebilirim. Fakat kalan yüzde birlik kısım gerçek anlamda bir baş belası.”

“Çünkü bu yüzde birlik kısım, tamamlanan yapımın son ayarlarının yapılması ve son cilasının atılması işlemlerini içeriyor ve bu da bizim oyun için bir çıkış tarihi söylememizi imkansız hale getiriyor.” diyerek Heart of Swarm’ın tamamlanmaya yakın olduğunu müjdelemiş oldu.

Bakalım 2012 yılının son aylarında Heart of Swarm‘ı görebilecek miyiz?

Paylaş
                                                                               
1.082 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *