1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

Star Wars: The Old Republic’e Cathar Irkı Dahil Ediliyor!

26 Nisan 2013, Cuma, 23:46:17

İstediği başarıyı bir türlü yakalayamayan bilim-kurgu temalı MMO-RPG oyunu Star Wars: The Old Republic‘e yeni bir ırk ekleneceği açıklandı.Cathar isimli yeni ırk 2.1 yamasıyla birlikte oyuna dail edilecek.Bu ırk ile birlikte ırk seçimini de çeşitlendirileceğe benziyor.

Star Wars kurgusunda bulunan Cathar ırkının ayrıntılı özellikleri ise şu şekilde açıklanıyor;

Cathar’lar,aynı isimli gezegende ortaya çıkmış iki ayaklı,genel olarak kediyi andıran insanımsı bir ırktı.Erkeklerde daha uzun ve kabarık olmak üzere tüm Catharlarda yeleler olduğu için belli belirsiz aslanları andırıyorlardı.Erkek bir Cathar’ın çenesinde kısa bir sakalı,ağzının üst ve altında birer çift etkileyici ve güçlü dişleri vardı.Dişilerde bu sakal ya da uzun dişler yoktu.

Cathar zengin bir ekosisteme sahip büyük bir gezegendi ve burada devasa böcekleri andıran yırtıcı hayvanlar gelişmişti.Cathar ırkı hayatta kalabilmek için büyük ağaç şehirleri kurmuştu.Her ağaçta Cathar’ların gururlu tarihini ve kahramanlarını anlatan oyma ve heykeller bulunurdu. En büyük Cathar kahramanlarından biri,dört bin yıl önce yaşamış olan jedi Şövalyesi Sylvar’dı. Yalnızlık ve huzur arayan Catharlar Vast Veldt olarak bilinen çok geniş çayırlık bölgeye giderlerdi.

Muhtemelen bu ırkın oyuna dahil edilmesiyle Cathar gezegeni ve vahşi doğası da oyuncuların beğenisine sunulacak.Ne diyelim BioWare tarafından geliştirilen Star Wars: The Old Republic yapmış olduğu yenilikler ile MMO-RPG furyasında zirvelere oynamaya devam edeceğe benziyor.

Cathar Irkının Tanıtım Videosu;

Paylaş
                                                                               
1.037 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *