Star Wars Battlefront Detaylandı!

22 Haziran 2015, Pazartesi, 3:22:04

star-wars-battlefront

Star Wars serisinin 2015 yılı içerisinde çıkması beklenen Shooter oyunu Star Wars Battlefront E3 oyun fuarı ile detaylandı.

Açıklamalara göre Frostbite 3 oyun motoru ile geliştirilen yeni Star Wars Battlefront oyunu 17 Kasım 2015 tarihinde oyuncular ile buluşacak. Hem Third hem de First Person Shooter bir oyun deneyimini oyunculara sunacak olan oyunda Star Wars evreninde var olan Endor, Hoth, Tatooine ve Sullust gibi gezegenler arasında yolculuk yapabileceğiz. Savaşların gezegen tabanlı olacağı oyunda oyuncular Star Wars evrenine has birçok aracı da kullanma şansına sahip olacak.

e3

Oyuncular Rebel Alliance ve Imperial Stormtrooper arasından bir seçim yapacak ve çatışmaya girecek. Darth Vader, Luke Skywalker, Han Solo ve Boba Fett gibi birçok efsanevi Star Wars kahramanı oynanabilir bir biçimde oyunda bulunacak. Ancak yapılan açıklamalara göre R2-D2 ve C-3PO gibi seride karşımıza çıkan bazı karakterler oynanıma sunulmayacak. Görevleri ister arkadaşlarınız ya da botlar ile geçebileceksiniz. Maksimum 40 oyuncuyu destekleyecek Multiplayer modunda ise oynanabilir 12 farklı harita bulunacak. Bu 12 harita gene Endor, Hoth, Tatooine ve Sullust isimli gezegenlerde bulunacak.

İşte E3 oyun fuarında oyun için yayınlanan oynanış videosu;

[vsw id=”jXU5k4U8x20″ source=”youtube” width=”630″ height=”414″ autoplay=”no”]

 

Oyunun Sistem Gereksinimleri; 

http://tr.magicgameworld.com/star-wars-battlefront-pc-sistem-gereksinimleri/

 

 

Paylaş
                                                                               

Yorum

*
*
Yorumunuz: *