Mount and Blade 2 Bannerlord İçin Yeni Bir Video Yayınlandı!

15 Ağustos 2016, Pazartesi, 11:22:44

mountandblade2

Mount and Blade 2 Bannerlord için Yeni Video Gamescom 2016’da Yayınlandı!

Taleworlds Entertainment tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok modlanan oyunlarından bir tanesi olan serinin yeni oyunu Mount and Blade 2 Bannerlord için yeni video Gamescom 2016’da yayınlandı.

Oyun mekanikleri ve oyun içerisinde kuşatma hakkında oyunculara yeni bilgiler ve oynanış görüntülerine yer verildi. Daha öncesinde E3 2016 etkinliğinde Frank Elliott tarafından anlatılan heyecanlı bir kale kuşatması seyretmiştik. E3 2016 etkinliğinde oyunda düşman kalesi kuşatan taraf olarak neler yaptığımızı açıkça görebiliyorduk. Bu kez Gamescom 2016 etkinliğinde artık kaleyi savunan taraf olduk.

mabbannerlord

Kale kuşatmasında kullandığımız araçlar ise genişletilmiş ve çeşitlenmiş durumda. Kale savunmaları içinde birçok araç oyuna eklenmiş gözüküyor. Kuşatma sırasında kullandığımız mancınıklar, merdivenler ve kuşatma kuleleri gibi araçlar ise oyunun atmosferine müthiş bir hava katmış durumda. Kaleyi savunan tarafta da kale savunması için gerekli alet edevat bulunuyor. Bunların dışında savunmalarda kullanılan alevli toplar, yağlar ve farklı araçlar ise savunma tarafının mekaniklerini görmemize yardımcı oluyor.

Mount and Blade 2 Bannerlord yeni video oyunu iple çekmek için bir neden daha verdi bizlere. Orta Çağ oyunları arasında bir Türk yapımı oyun olarak Dünya’ya açılan oyun için stratejik anlamda çok geliştiğini görmekte biz hayranları için müthiş bir duygu oldu. Mount and Blade 2 Bannerlord çıkış tarihi henüz belli değil, fakat bununla ilgili bir gelişme olduğunda sizleri bilgilendireceğiz. Yayımlanmış olan resmi videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mount and Blade 2 Bannerlord Yeni Video Gamescom 2016

[vsw id=”pv2qb66PbUg” source=”youtube” width=”630″ height=”404″ autoplay=”no”]

Paylaş
                                                                               
1.797 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *