Might and Magic VIII Cauri,Flamdring,Ithilgore

9 Temmuz 2012, Pazartesi, 12:28:21

Might and Magic VIII oyununda bulunan karakter alma ve değiştirebilme özelliği oyunda geniş bir yer tutuyor. Oyunda Minotaur’undan, Dragon’una kadar birbirinden farklı birçok karakteri partinize dahil edebiliyorsunuz. Partinize daha oyunun başında katılabilecek düzeyde birçok kahraman bulunuyor. Tek yapmanız gereken kahramanı bulunduğu yerden kurtarmak ya da evini ziyaret ederek size katılmasını sağlamak. Oyunun başlarında alabileceğiniz 2 dragon ve 1 Dark Elf olan Cauri, Flamdring, Ithilgore oyunda çok daha kolay hareket edebilmenizi sağlayacak.

Cauri-50 Level Dark Elf

Cauri basiliskler tarafından taşa çevrilmiş bir Dark elftir. 50 level olması ve bir çok büyüye hakim olması sebebiyle oyunun başında bulmanız halinde çok işinize yarayacak bir karakterdir.

Cauri’yi Bulmak;Murmurwoods’da Dantillion’u bulun ve onunla konuşun. O size 5 adet Stone to Flesh Scroll’u verecektir. Onları evin kuzeyinde kalan Druid Circle of Stone’un çevresindeki heykellerde kullanın. Onlardan bir tanesi Cauri. Daha sonra Cauriyi en yakın kahraman alma merkezinden alabilirsiniz.

Ithilgore Dragon

Ithilgore bir dragon(ejderha)dur. Dragonlar yüksek hit pointlerinin yanı sıra atmış oldukları alev topları ile düşmanı perişan eden yaratıklardır. Ayrıca Dragon skilleri sayesinde uçma gibi bir özellikleri de bulunmaktadır. Bunun yanında dragonlar herhangi bir silah ya da zırh takmazlar.

Ithilgore’u bulmak;Ithilgore’u Garrote Gorge şehrinin kuzeyinde bulunan ejderha mağarasından bulup partinize alabilirsiniz. Özellikle yüksek hitpointi en son ölen karakterlerden biri olmasını sağlıyor. Expert dragon özelliğine kavuşunca partinizi kendisiyle birlikte uçurabiliyor.

Flamdring Dragon

Flamdring soylu bir ejderha. Oyundaki en güçlü karakterlerden birisi olduğu aşikar. Ithilgore’dan hit point olarak daha güçlü ve daha yaşlı tecrübeli bir dragon.

Flamdring’i bulmak;Flamdring’i bulmak ve kurtarmak için zorlu bir ejderha mağarasından geçmeniz gerekiyor. Flamdring’in odası bu ejderha mağarasının sonunda bulunuyor. Ironsand Desert’ın kuzey batısında bulunan ejderha mağarasının son ve tek odasında Flamdring’i bulabilirsiniz.

 

Paylaş
                                                                               
1.897 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *