1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

Might And Magic VI Mandate Of Heaven En Güçlü Yaratıklar

21 Haziran 2012, Perşembe, 4:45:47

mandateofheaven

Might And Magic VI Mandate Of Heaven oyunu 1999 yılında çıkmış beceri, savaş, strateji ve akıl oyunudur. Bu oyun içermiş olduğu birçok mitolojik karakteri 3 boyutlu hale getirmesiyle bu alanda bir ilke imza atmış ve mitolojik canavarları içeren benzeri birçok oyuna öncü olmuştur. Oyunda birçok mitolojik ve efsanevi yaratık siz savaşcıların karşısına çıkıyor. Oyundaki en güçlü yaratıkları şu şekilde sıralayabiliriz.( Yaratıkların Ekran Görüntüsü Heroes 3 Oyununa aittir. Heroes 3 oyunu Might And Magic Mandate Of Heaven ile paralellik gösteren 3DO  oyun firmasının bir diğer oyunudur.)

 

GOLD DRAGON: Gold Dragon bu oyundaki en güçlü ve ihtişamlı ejderhadır. Derisi altın kaplama bir zırh ile çevrili olduğundan dolayı defansif manada oldukça güçlüdür. Gold dragonlardan oyunun en iyi itemları düşer(Artifactlar, Relicler en çok gold dragonlardan düşer.)

Can Puan(HP): 1,300

AC(Zırh Gücü): 100

Vermiş Olduğu Tecrübe Puanı: 11,000

Saldırı Gücü: Ener-R
(16d8)

Lurch

Lurch bir çeşit minator lideridir. Bu oyundaki en güçlü minator’un Lurch olduğunu söyleyebiliriz. İhtişamlı baltası ve boynuzları ile korku dolu bir canavardır. (Minatorlar 2 ayağı üzerinde durabilen, zekası ortalamanın altında, genellikle baltalı mitolojik yaratıklardır.)

Can Puan(HP): 2,000

AC(Zırh Gücü): 40

Vermiş Olduğu Tecrübe Puanı: 7,031

Saldırı Gücü: Phys
(3d7+60)

SUPREME TITAN

Titanlar MM6 oyununda devimsi, heybetli ve diğer canavarlara nazaran insansı hatlara sahip olan karakterlerdir. Güçlü bir zırha, şimşek misali bir kılıca sahiptirler. Rakiplerini bir anlık hamlelerle saniye sürmeden öldürebilirler. Yarı tanrı olarakta anılırlar. Supreme Titanlar ise Titanlar arasındaki en heybetli ve güçlü titanlardır.

Can Puan(HP)1,187

AC(Zırh Gücü): 80

Vermiş Olduğu Tecrübe Puanı: 9,975

Saldırı Gücü: Elec-R
(2d20+120)

Q

Q might and magic mandate of heaven oyunundaki en zor ölen yaratıkdır. Aslında yaratık dememiz biraz yanlış olur. Q insanımsı bir varlıktır ve Black Shire da bulunan tapınaktaki gizli bir odada saklıdır. Q’nun dokunduğu anda öldürme gibi bir özelliği de bulunmaktadır. Bu yüzden karşılaştığınız anda temas halinde olmamanızı tavsiye ederiz. Q’ya ait bir video.

Oyunun Videosu

Can Puan(HP): 16,000

AC(Zırh Gücü): 60

Vermiş Olduğu Tecrübe Puanı: 75

Saldırı Gücü: Magic-R
(10d5+2)Magic
(10d5+2)

Paylaş
                                                                               
2.213 defa okundu. Etiketler:

Yorum

*
*
Yorumunuz: *