1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

Max Payne 3

25 Mayıs 2012, Cuma, 22:08:15

Max Payne 3 oyunu Dünyaca ünlü Rockstar Games tarafından 15-18 Mayıs 2012’de PS3 ve Xbox’ta ve 1 Haziran 2012 tarihinde PC’de oyun severlerin beğenisi kazanmak için çıkışını gerçekleştirmiş olan Third Person Shooter türünde bir oyun. Bildiğiniz gibi oyunun 2009 yılında çıkması gerekiyordu ama oyunun tam anlamıyla geliştirilmesi için bu tarih 2012 yılına ertelenmişti.

Oyun Hakkında Genel Bilgiler

Rockstar Gamesin tecrübesiyle mükemmel bir oyun ortaya çıktığı aşikar. Oyun Rockstar Games’in Gta IV’de kullandığı Euphoria  oyun motoru ile hazırlanmış. Oyunun en büyük artılarından biri gerçekçiliğin ön planda olması. Örneğin; Oyunda vurduğunuz kişiler o kadar gerçekçi bir biçimde yere düşüyor ki sizde oyuna dahil oluyorsunuz. Oyunun en önemli bir diğer artısı sizi Max Payne’nin Dünyasına alarak gerçekten onun gibi hissetmenizi sağlaması. Öyle ki Rockstar Games’in mükemmel sinema deneyimi ile oyun daha da lezzetli bir hal almış. Oyun bir nevi sinemasal bir düzlemde gelişen konular ile ilerliyor. Oyunun bir diğer artılarından birisi ise rakiplerinizin bir bilgisayardan çok bir insan gibi düşünmesi. Örneğin; Bir siper alma anında hiç beklemediğiniz bir yerden silahlı biri gelip size ateş edebiliyor.

OyunGezer.com.tr’nin hazırlamış olduğu ilk 10 dakika videolarından biri olan ve oyun hakkında bir çok görüşe sahip olabileceğiniz bir videoyu da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Oyunun Videosu

Max Payne 3 oyununu oynayabilmeniz için istenen minimum sistem gereksinimleri ise şöyle;

Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri:
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon II X2 2.6 GHz
RAM: 2 GB
Ekran kartı: NVIDIA 8600 GT/Radeon HD 3400
Sabitdisk: 35 GB

Paylaş
                                                                               
2.040 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *