Knight Online Gamersfirst’ten Ayrıldı!

20 Mayıs 2012, Pazar, 12:46:21

Online Mmorpg’lerin en meşhur oyunlarından birisi olan Knight Online 2004 yılında yayın hayatına başlamış köklü bir online oyun. 2012 yılı itibari ile Gamersfirst’ten ayrılan Knight Online’nın yoluna eskisi gibi devam edeceği açıklandı.

Bir dönemin Türkiye’de en çok oynanan online oyunlarından biri olan Knight Online her oyunun olduğu gibi yeri geldi doruk noktalara ulaştı, yeri geldi koxptan, bottan oynanmaz bir hale geldi.

Oyunun popülerliğinin azalmasının en büyük sebeplerinden birisi kapatılamayan oyun hataları(bug)lar ve hileler. Her zaman ki gibi oyuncularından yarısından çoğunu Türk oyun severlerin oluşturduğu knight online son 3 yıldır sadece hilelerle anılır bir online oyun haline geldi. Oyunda geniş bir ticaret ağının da bulunması sebebiyle Knight Online’dan ticaret yaparak ekmek yiyen birçok insan elini eteğini oyundan çekti.

Adını gelişmiş Pvp sistemi ile duyuran oyunda birçok oyuncu yeri geldi işini gücünü bıraktı ve Knight Online’da saatlerce Char kastı. Birçok arkadaşlar tanıdı ve oyun hayatının belki de bir parçası oldu. Ne yazık ki çoğu oyuncu oyundaki hile furyası yüzünden oyunu tamamen hayatından çıkardı ve emekleri boşa gitmiş oldu.

Umarız Gamerfirst’ten ayrılan Knight online eski çizgisini yakalar ve hilenin hurdanın olmadığı o eski günlere geri döner.

Paylaş
                                                                               
3.115 defa okundu. Etiketler: ,

Yorum

*
*
Yorumunuz: *