KingsRoad

6 Mayıs 2014, Salı, 11:40:48

Kings-Road1

KingsRoad yaklaşık 1 senedir aktif olan bir MMORPG. Tarayıcı üzerinden oynanabilen ve hiçbir indirme gerektirmeyen oyun binlerce aktif oyuncuya sahip. Tamamen fantastik bir Dünyada geçen oyunda Adamar isimli şeytanı yenmeye çalışıyorsunuz.

Diablo serisini oldukça andıran KingsRoad kuş bakışı bir oynanımı oyunculara sunuyor. Savaşcı, Büyücü ve Okçu olmak üzere 3 karakter sınıfı bulunuyor. Bu karakter sınıflardan dilediğinizi ilk bölümü geçtikten sonra seçebilmektesiniz. Şimdilik sadece PvE modu bulunan oyunda diğer oyunculara karşı mücadele veremiyorsunuz. Diğer oyuncular ve arkadaşlarınız ile birçok zindanı bitirebileceğiniz KingsRoad kaliteli grafiksel özellikleri ile göz dolduruyor. Özellikle indirme gerektirmeyen bir oyunun bu denli güzel grafiklere sahip olması bizleri şaşırtıyor.

kingsroadoyunici

Oyunda zindanlar büyüm önem arz ediyor. Her zindanın 3 zorluk derecesi bulunmakta. Bunlar normal, heroic ve champion zorluk dereceleri. Tüm bölümleri normal modda bitirdiğiniz takdirde heroic zorluk modu açılıyor. Gene aynı şekilde tüm bölümleri heroic modda bitirirseniz champion modda oynama hakkını elde ediyorsunuz. Normal mod en kolay zorluk derecesi. Heroic modda ise işler biraz daha zorlu bir hal almakta. Champion mod ise artık oyunda ustalaşmış oyuncular için bulunan bir mod.

KingsRoad’da ulaşabileceğiniz maksimum level(seviye) 60. Atlanılan her seviye ile birlikte karakteriniz 1 skill puanı kazanıyor. Bu skill puanını dilediğiniz özellikleri açmak ya da güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Bunun dışında oyunda gelişmiş bir item sistemi bulunmakta. Artifactlar, Legendary itemlar, Epic itemlar gibi birçok item seviyesi göze çarpıyor. Bu gelişmiş item sistemi oyundaki güç dengelerini belirlemede büyük önem arz ediyor.

Uzun lafın kısası KingsRoad oynanmayı hak eden kaliteli bir yapım. Gerek indirme gerektirmemesi gerekse kaliteli bir oynanışsal alt yapıya sahip olması oyunu oynanabilir kılıyor. İşte oyuna üye olmak isteyenler için adres;

https://www.rumblegames.com/kingsroad

[vsw id=”V6rr5uJrMxw” source=”youtube” width=”630″ height=”394″ autoplay=”no”]

Paylaş
                                                                               
6.099 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *