Ice Age Online

17 Temmuz 2012, Salı, 0:59:27

Sevilen animasyon film serisi Ice Age(Buz Devri)nin Online oyunu çıktı. Bigpointin kullanım haklarını 20th Century Foxtan satın aldığı oyun şu anda aktif ve Beta aşamasında. Herhangi bir indirme ve kurma gerektirmeyen oyun biraz zayıf olsa da online oyun Dünyasına renk katmış. Özellikle Ice Age’in o fantastik Dünyasında dolaşabilme imkanına sahipsiniz.

Oyun oynanış bakımından Süper Mario’yu andırıyor. Oyunun başında oluşturduğunuz karakter ile belirli parkurlarda meşe palamudu toplamaya çalışıyorsunuz. Parkurlarda birçok yaratık ve engel bulunmakta. Bu yaratıkları yok edip ve engelleri aşarak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Anlayacağınız oyun bol zıplamalı ve oldukça iyi bir el becerisi gerektiriyor.

Oyunun başında cinsiyetini, rengini, saç kesimini seçebileceğiniz bir karakter yaratma menüsü karşınıza çıkacak. Burada dilediğiniz gibi bir karakter oluşturabilirsiniz.

Oyunda başarı sistemi bulunuyor. Hayvanları kurtarmak, parkuru verilen süre içerisinde bitirmek, meşe palamudu depolamak başarınızı arttıran bir dizi görevler. Henüz test aşamasında olan oyun şüphesiz daha da geliştirilecek ve ek özellikler dahil edilecek.

Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor filminin vizyonda olduğu şu günlerde oyunun çıkması ise oyuna ayrı bir güzellik katmış. Oyuna aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.iceageonline.com/

Paylaş
                                                                               
3.249 defa okundu.

Yorum

Yazan : mert | Tarih : 28 Mart 2015, Cumartesi, 17:11:04

indirme yeri yok ki


Yazan : Falagar | Tarih : 28 Mart 2015, Cumartesi, 17:31:39

Oyun kapandı.


Yorum

*
*
Yorumunuz: *