Hearthstone Heroes of Warcraft

14 Şubat 2015, Cumartesi, 20:40:06

hearthstone-heroes-of-warcraft

Hearthstone Heroes of Warcraft Blizzard’ın World of Warcraft isimli evreninden beslenen kaliteli bir online kart oyunu. WoW evrenini temel alan oyunda birbirinden farklı 9 özel kahraman sınıfından birini seçebilir ve maceraya atılabilirsiniz. Bir kart oyunu olmasının yanı sıra bir düşünme ve strateji oyunu olma özelliğini de taşıyan oyun son günlerin en çok oynanan online yapımlarından da birisi olma özelliğini taşıyor.

Kendinize ait kart destelerini özelleştirebileceğiniz ve çeşitli kartlar craft yapabileceğiniz Hearthstone Heroes of Warcraft kesinlikle bir kart oyunundan çok daha fazlasını oyunculara sunuyor. Birçok görevin bulunduğu oyunda diğer online oyunculara karşı mücadele vermenin yanı sıra bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz. Free to play bir oynanımı oyunculara sunan oyunda en önemli şey ise hem oyun sırasında hem de oyun öncesinde iyi stratejiler belirleyebilmek. Anlayacağınız oyun öncesi oluşturacağınız kart desteniz ve oyun içerisinde yapmış olduğunuz kombine hamleler oyundaki en önemli unsurlar.

Hearthstone_1

Geniş bir platformda oyuncularla buluşan oyunu hemen hemen her yerde oynayabilirsiniz. Öyle ki oyun PC platformu dışında iphone, ipad ve Android işlemcili telefon ve tabletlerin çoğunda çalışıyor. Oyunun belki de tek kötü yönü ise Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Özellikle İngilizcesi yetersiz oyuncular için oyun zor bir hal alabilir.

Kayıt adresi; http://us.battle.net/hearthstone/en/

Tanıtım Videosu;

[vsw id=”QdXl3QtutQI” source=”youtube” width=”630″ height=”404″ autoplay=”no”]

 

Paylaş
                                                                               

Yorum

*
*
Yorumunuz: *