1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

GTA V’de 3 Ana Karakter Olacak!

10 Kasım 2012, Cumartesi, 22:01:48

Game Informer(meşhur aylık oyun dergisi) GTA V hakkında merak edilen birçok konuyu aydınlattı.Bunlardan en dikkat çekeni ise şüphesiz ana karakterin kim olacağı konusu.Dergide yazanlara göre GTA V’te tek bir ana karakter yerine Michael, Trevor ve Franklin isminde 3 farklı ana karakter bulunacak.Karakterler arası geçişin olacağı GTA 5’teki karakterlerimizin kişisel özellikleri ise şu şekilde;

Michael 40′lı yaşlarının başında, oldukça başarılı bir eski banka hırsızı. Ancak emekli olmuş ve şu anda tanık koruma programından yararlanıyor. Karısından nefret ediyor, iki çocuğu Tracy ve Jimmy’i anlamakta sıkıntı yaşıyor ve parasını tükenmek üzere olduğu için şartlar onu “oyuna geri dönmeye” zorluyor.

Azılı bir suçlu olan Trevor da Michael gibi 40′lı yaşlarının başında. Zamanında Michael ile birlikte bir “banka işinde” çalışmışlardı ve her zaman soyguna hazır. Uyuşturucu bağımlısı ve şiddete son derece meyilli olan Trevor, ayrıca eski bir askeri pilot.

Franklin 20′li yaşlarının ortasında, genç ve hırslı bir dolandırıcı. Ermeni bir lüks araba bayisinde çalışan Franklin, parası olmayanlara araba satıp, ardından ödeme yapılamayınca “repo man” rolüne bürünüyor. Yeni bir av ararken ise Michael’a rastlıyor.

Paylaş
                                                                               
2.323 defa okundu. Etiketler: ,

Yorum

*
*
Yorumunuz: *