GTA 5 Oyun Modları ve Günlük Yeni Görevler

6 Şubat 2015, Cuma, 13:16:07

Heist görevleri GTA 5’e eklendikten sonra birçok oyun modu ve görevi de oyuna eklenmiş oldu. Heist görevlerinden farklı olan ve oyuna renk katan bu yeni oyun modları şu şekilde;

Adversary (Düşman) modu 

Bu mod 3 bölümden meydana geliyor.

1-) Hasta La Vista

Terminatör 2 filminden esinlenerek GTA 5’e kazandırılan Hasta La Vista oldukça eğlenceli bir oyun modu. Amacınız 2 Tır ile rakibiniz olan diğer 2 bisikletliyi bitiş noktasına ulaşamadan etkisiz hale getirmek. Bisikletçiler belirtilen süre içerisinde tırlardan kaçarak bitiş noktasına ulaşmalılar.

hastalavista

2-) Come Out to Play

Runners yani kaçanlar ve Hunters(Avcılar) olmak üzere 2 grubun bulunduğu bu oyun modunda amacınız eğer Hunter yani avcıysanız kaçanları avlamak. Kaçan tarafında da avcılara yem olmamaya çalışıyorsunuz. Araçlara binilmesi kesinlikle yasak. Fakat Hunters takımı Runners takımının evine ulaşmaya çalışırken ATV ve motosiklet kullanabiliyor. Kaçan takımın üyeleri daha iyi silahlanmış olsa da sadece 1 can hakları var. Avcılarda bu can hakkı sınırsız.

ComeOutToPlay-GTAV

3-) Siege Mentality

Sayıca az olarak bir bölgeyi savunmaya çalışanlar ve saldırganlar olarak iki takıma ayrılacaksınız. Bölgeyi savunanlar tüm silahları kullanma şansına sahip. Bölgeyi ele geçirmek isteyen saldırgan grubun ise sınırsız canı ve sadece pompalı tüfek kullanma hakları var.

siegeofmentality

Günlük Görevler

Oyuna yeni eklenen ve iyi miktarda para ve RP kasmanızı sağlayan günlük görevler rastgele bir seçim ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Yeri geldi mi bir raid, yeri geldi mi bir bisiklet ve ya ralli yarışı olarak oyuncuların karşısına çıkabiliyor. Günlük maksimum yapabileceğiniz daily objectives sayısı 3.

Günlük görevler eğer yerine getirirseniz günde $25,000 ve 3,000 RP veriyor. Bunun yanı sıra eğer bir hafta boyunca bu görevleri her gün yerine getirirseniz $100,000 ve 15,000 RP daha kazanabiliyorsunuz.

Paylaş
                                                                               

Yorum

*
*
Yorumunuz: *