GTA 5 Hızlı Para Kazanma Yöntemleri

1 Mart 2015, Pazar, 17:31:24

Grand Theft Auto 5 şüphesiz son zamanların en çok oynanılan oyunlarından birisi. Dev bir evrende oyunculara var olma şansını tanıyan oyunda en önemli şey ise şüphesiz para. Hemen hemen herşey için para gerekiyor. Bu rehberimizde oyunda nasıl hızlı ve kolay para kasabileceğinizi bulabilirsiniz.

1-) ATM’lerin Önünde Pusu Kurarak Para Kazanma

GTA gerçek hayatın bir simülasyonu niteliğinde olduğundan dolayı özellikle gerçekçiliği ön plana çıkaran bir oyun. Bu sebeple özellikle ATM çevrelerinde bulunan insanlarda daha fazla bulunmakta. Bu çevrede bulunan insanları döverek iyi paralar kazanabilirsiniz.

GTA-Online-ATM

2-) Dükkan Soyarak Para Kazanma

Oyunda çeşitli marketleri ve dükkanları soyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kasiyere silah doğrultmak. Kasiyer size kasadaki parayı verecektir. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey polisi atlatmak. Bunun için soygun yapmadan önce hızlı bir araç tercih etmelisiniz. Böylece polislerden kolayca kurtulabilirsiniz. Ayrıca bazı dükkanlarda 2 tane para kasası bulunduğu unutmayın.

gtasoygun

3-) Zırhlı Araç Soyarak Para Kazanma 

Araba sürdüğünüz esnada mini haritada beliren zırhlı araçları soyarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Zırhlı aracı durdurmak ve arka kapıları silah yardımıyla açmak. Bu sayede 5000-15000 dolar arasında bir para kazanabilirsiniz.gta5zırhlıaraç

4-)Sonny’nin Kızını Kurtararak 60.000 Dolar Kazanmak

Aşağıdaki haritada gösterilen bölgeye gidin (Paleto körfezinin kuzey bölümü). 2 adamın küçük bir kızı öldürmeye çalıştıklarını göreceksiniz. Olaya müdahale edin ve adamları etkisiz hale getirin. Kız kendisini Vinewood’a götürmenizi isteyecek. İşlemi tamamlayın. Daha sonra kız sizi arayacak ve 60.000$ hesabınıza yatacak.

sonyykızı

 

Paylaş
                                                                               

Yorum

Yazan : Berk | Tarih : 5 Ocak 2017, Perşembe, 16:46:34

Abi kimseyi görmedim iki adam yk


Yazan : Berk | Tarih : 5 Ocak 2017, Perşembe, 16:48:19

Burada kimse yok bn nerede bulmam onları ve burada parti vr


Yorum

*
*
Yorumunuz: *