Gran Turismo Sport’un Çıkış Tarihi Belli Oldu!

21 Nisan 2016, Perşembe, 21:33:32

gtsport

Polyphony Digital tarafından PlayStation 4 kullanıcıları için geliştirilen Gran Turismo Sport‘tan yeni haberler geldi. Gelen haberlerle birlikte oyunun çıkış tarihi de netlik kazandı. Kazunori Yamauchi tarafından oyunculara servis edilen bilgilerde oyunun çıkış tarihi ve oyun hakkında birçok detay gün yüzüne çıktı. İlk önce oyunun çıkış tarihi açıklayan Kazunori Yamauchi, Kuzey Amerika bölgesi için 15 Kasım 2016, Avrupa bölgesi için ise 16 Kasım 2016‘da raflardaki yerini alacağını belirtti. Ayrıca Gran Turismo Sport, PlayStation VR desteğini de bulunduracak.

Kazunori Yamauchi verdiği bilgilerde oyunda bulunacak modlar da belli oldu. Oyunda Arcade Mode, Campaign Mode, Brand Central, Sport Mode, Livery Editor ve Scapes olmak üzere birçok oyun modunu barındıyor. Bunların yanı sıra oyunda birçok farklı markadan 137 araç bulunacak. GT Sport’ta bulunan yollardan da söz eden Kazunori Yamauchi, oyunda Japon otobanlarını baz alarak hazırlanan, Tokyo Express Way’i de içinde bulunduran birbirinden farklı 27 tasarıma sahip 19 güzergahımız bulunacakmış. En güzeli ise Gran Turismo’da özlediğimiz toprak yolların geri dönecek olması.

Oyunu ön-sipariş ile alacak oyun severler, PlayStore üzerinden sipariş verirlerse, avatarlar, dinamik bir tema ile oyunda kullabilmeleri için $500,000’lık kredi, Amazon üzerinden sipariş verenlere ise, yine $500,000’lık oyun içi kredisi, GameSpot üzerinden sipariş verirseniz,  Chevrolet Corvette Group 3 ve Nissan NISMO GT-R GT3 N24 iki şahane araç size armağan edilecek.

gt

Son olarak ise Gran Turismo Sport’u ön-sipariş verenler Ford Mustang Group B Rally Car, Toyota FT-1 Vision GT Group 3 ve Peugeot 908 HDi FAP LMP1 araçlarının yer aldığı birbirinden hızlı araçların bulunduğu  3-Car Paketi’ ön sipariş verenler için ücretsiz servis edilecek. Kısacası oyunu ön-sipariş verdiyseniz Gran Turismo Sport yapımcıları, yüzümüzü güldürecek.

Durun daha bitmedi. Gran Turismo Sport Limited Edition paketi ise 69 dolarlık fiyatla satışa çıkacağı belirtildi. Bu pakette ise oyuncular şunlara sahip olabilecek;

– 8 araç bulunan GT Sport başlangıç paketi- Farklı sınıflar da kullanabileceğimiz 8 farklı araç
-1 milyon dolarlık oyun içi kredisi-
-Livery Etiket Paketi
-30 adet Gran Turismo Sport temalı PS4 avatarı
-Bir adet yarış kaskı- Sürücünüzü özelleştirme de kullabileceğiniz bir yarış kaskı

Açıklanan bilgilerin ardından oyunun çıkış tarihinin duyurulduğu PlayStation 4’ten alınmış oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!
[vsw id=”73mCml74aXs” source=”youtube” width=”630″ height=”404″ autoplay=”no”]

Paylaş
                                                                               
1.760 defa okundu. Etiketler:

Yorum

*
*
Yorumunuz: *