En Kaliteli Online MMOFPS Oyunlar

13 Ekim 2012, Cumartesi, 14:13:08

FPS oyunlar ya da Tam adıyla First Person Shooter oyunlar çağımızın en popüler oyunları.Oyunculara belirli bir platformda ya da savaş alanında çatışma imkanı sunan bu oyunlar aynı zamanda bir savaş simülasyonu olma özelliğini de taşıyor.Günümüzdeki modern silahlarla gerçeğe en yakın çatışma şansı tanıyan bu oyunlar bolca aksiyonu da içinde barındırıyor.Ansızın patlayan bombalar,kuytu köşelerden size doğru gelen mermiler hem kalp atışlarınızı hızlandıracak hem de sizi iyi bir savaşcı haline getirecek.Bolca aksiyonu içinde barındıran bu oyun türü şüphesiz çok seviliyor ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor.

FPS oyunların bu denli sevilmesi birçok Online yapımında çıkmasına zemin oluşturdu.Bu yazımızda Tüm zamanların en kaliteli ve en çok oynanan Online FPS(MMOFPS) oyunları bulabilirsiniz.

1-)Wolf Team

Sıradan bir asker olabileceğiniz gibi bir kurt adama da dönüşebileceğiniz fantastik bir FPS.Karşılıklı gruplara çeşitli mekanlarda çatışma imkanı sunan oyunda Eski yıllardan kalma tarihi geçmiş silahların yanında, modern silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile de savaşabilmektesiniz.

https://lh5.googleusercontent.com/-YPfrRmUnDoE/UHl0La32NoI/AAAAAAAAA0U/H5DmqEVu8Sk/s520/baba-wolfteam.JPG

Resmi Sitesi:http://www.joygame.com/wolfteam/

MGW Puanı:7.7

2-)War Rock

War Rock modern silahlarla çatışma imkanı sunan kaliteli bir FPS oyun.3D grafiklere sahip olan oyun bazı haritalarda tanklar, uçaklar ve helikopterlerle savaşma imkanı sunuyor.

Resmi Sitesi:http://tr.warrock.nexoneu.com/landing

MGW Puanı:7.4

3-)Karma Online: Prisoners of Dead

Karma Online oyunculara 2.Dünya savaşındaki bir dönemde çatışma imkanı sunan 3D bir oyun.Modern savaşlardan sıkılanlar ve Call OF Duty 2 tarzı bir alternatif arayanlar için iyi bir tercih olacaktır.

Resmi Sitesi:http://www.joymax.com/karma/

MGW Puanı:6.1

4-)Point Blank

Rütbe sistemine dayalı bir FPS oyun olan Point Black 3D grafiklere sahip oldukça popüler bir oyun.Oyunculara En gerçekçi vuruş hissini sağladığını iddia eden bu oyun kesinlikle denemeye değer.Ayrıca MMOFPS oyunlarında pek karşımıza çıkmayan görev sistemi bu oyunda mevcut.

Resmi Sitesi:http://pb.nfinitygames.com/

MGW Puanı:7.1

5-)Combat Arms

Combat Arms sık ormanlar, terk edilmiş endüstriyel araziler ve dağlar gibi birçok çatışma bölgesinde savaşlar yapabileceğiniz harika bir FPS oyun.Birçok moduda içinde barındıran oyunun büyük bir oyuncu kitlesi bulunuyor. Oyunda bulunan modlar şu şekilde;Elimination (Yok Etme),Elimination Pro,One Man Army (Tek Kişilik Ordu),Search & Destroy (Bul & Yoket),Capture the Flag (Bayrak Kapma).Alışıgelmiş Fps oyunlardan sıkılanlar için iyi bir tercih olacaktır.

Resmi Sitesi:http://tr.combatarms.nexoneu.com/Intro.aspx

MGW Puanı:7.3

Paylaş
                                                                               
4.687 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *