Diablo 3’te PvP Çok Yakında!

26 Eylül 2012, Çarşamba, 17:01:24

Oyuncuların Online oyunlarda aradığı en önemli özellik şüphesiz PvP sistemi.PvP si sağlam oyunlar genellikle büyük bir oyuncu kitlesininde sahibi oluyor.Blizzardın efsanevi oyunu Diablo 3 tede PvP sisteminde son aşamalara gelindi.Yakın bir zaman içerisinde artık oyuncular birbirleriyle mücadele edebilecek.Diablo 3’ün yakın zamanda kazanacağı bu özellik ile de daha fazla oyuncuyu çekeceği aşikar.

Diablo 3’te 1.0.5 güncellemesiyle birlikte PvP hazırlıklarına başlandı.1.05 versiyonunda göze en çarpan şey ise PvP Token isminde yeni bir para birimi.Tahminlere göre her yendiğiniz PvP oyunu sonrasında fazladan XP, altın ve PvP Token’ı kazanacaksınız. Bu tokenleri harcayacağınız yer olarak ise New Tristram kasabasına Gryffith the Warmaster isimli bir NPC eklenmiş.

Son olarak yeni güncelleme dosyalarıyla ortaya çıkan PvP bilgileri arasında rank sistemiyle birlikte arena isimleri yer alıyor. PvP rankları Scout, Grunt, Sergeant, Senior Sergeant, First Sergeant ve Stone Guard olarak belirtilirken, oyundaki arena isimleri de The Fetid Pools, Pit of the Condemned, Bastion’s Forge, Altar of Courage ve Leroic’s Garden olarak 5’e ayrılmış durumda.

Anlayacağınız Diablo III’te gerçek heyecan önümüzdeki günlerde başlıyor…

Paylaş
                                                                               
1.374 defa okundu. Etiketler: ,

Yorum

*
*
Yorumunuz: *