Diablo 3 Witch Doctor Skiller, İnceleme, Rehber

30 Mayıs 2012, Çarşamba, 20:07:01

Diablo 3 oyununda Witch Doctor karakteri daha çok summoner ve kara büyücüye benzer özellikleri ile ön plana çıkmış. Summon edebildiği ölüler ve zehir dolu büyüleri ile şeçibilitesi yüksek hoş bir karakter sınıfı ortaya çıkmış.

Witch doctor’un skilleri 3 ana başlık altında toplanmış bunlar; Physical, Spirit ve Command. Physical skiller düşmanlarınıza fiziksel olarak hasar veren büyüler olarak karşımıza çıkıyor. Spirit skilleri düşmanın ruhuna zarar verebilen büyüler olarak karşımıza çıkıyor. Command büyüleri ise summon ettiğiniz yaratıklar ile bağdaşan skiller.

Skiller:

1-)Skull Of Flame: Bir nevi alev bombası olarak kullanılabilinen düşmanlara toplu hasar vermeye yarayan bir skill. Gerçektende yakıcı bir büyü olduğu aşikar.

2-)Horrify: Kullandığınız anda witch doctorunuzun üzerinde garip bir ruh beliriyor ve düşmanlarınız sizden kaçıyor.

3-)Locust Swam: Bu büyü ile beraber bir sürü böcek summon(yaratmak) edebileceksiniz. Bu böcekler karşınızdaki düşmanlara ciddi hasarlar verecek ve onları içten içe kemirerek ölmelerini sağlayacak.

4-Mass Confusion: Bu büyü ile geçici olarak düşmanlarınızın beynini yıkayarak birbirleri ile savaştırabilirsiniz.

5-)Soul Harvest: Bu skill yardımıyla karşı taraftaki canavarları öldürüp ruhlarını çalabilirsiniz. Çalınan ruhlar size mana pointti olarak geri dönücek.

6-)Wall Of Zombies: Bu skill ile özellikle düşmanlarınız sizi kovalarken zombilerle örülü bir duvar ördürebilir ve düşmanlarınızdan kurtulabilirsiniz.

7-)Acid Cloud: Bu skill ile düşmanlarınızın üzerine asit sıvıları yağdırarak ölmelerini sağlayabilirsiniz.

8-)Zombie Dog: Bu skill ile zombi köpekler summon edebilirsiniz. Zombi köpekler sizi her türlü tehlikeye karşı korumaya çalışacaktırlar.

9-)Zombie Bears: Bu büyü ile rakiplerinizin üzerine geçici olarak hareket halinde olan zombi ayılar gönderebilir ve rakiplerinize ciddi hasarlar verebilirsiniz.

10-)Plague Of Toads: Bu büyü ile rakiplerinizin üzerine onlarca hatta yüzlerce zehirli kurbağa gönderebilirsiniz. Bu kurbağalar patlayarak zehirini ortaya şaçıcak ve canavarların ölmesini sağlayacak.

11-)Sacrifice: Bu büyü ile etrafınıza toplanan canavarları tek bir hamleyle geri püskürtebilirsiniz. Bir alan büyüsü şeklinde hazırlanmış.

Yazımızda çok kullanılan skillerden birkaçını anlatmaya çalıştık. Diğer skilleri oyun içinde test ederek özelliklerini az çok anlayabilirsiniz.

 

[vsw id=”jPwHNaMBqFE” source=”youtube” width=”630″ height=”404″ autoplay=”no”]

Paylaş
                                                                               
2.909 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *