1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

DarkOrbit Yeni Lazer LF4

24 Mayıs 2012, Perşembe, 0:38:40

Son zamanların en popüler web tabanlı strateji ve savaş oyunlarından biri olan DarkOrbit 2011 yılının sonlarına doğru belki de DarkOrbit tarihindeki en köklü yeniliğini gün yüzüne çıkardı.

 

Lf 3’lerin yerini Lf 4’lerin almasına karar verildi ve artık full Lf 3 bir geminin yeni nesil full Lf 4 bir gemi karşısında hiçbir şansı olamayacağı gerçeği de insanları Lf 4 çıkarabilme uğraşılarına götürdü. Kimi Darkorbit fanları bu yenilik sebebiyle oyunu bırakarak bunun bir saçmalık olduğu görüşünde birleşse de çoğu Darkorbit sevdalısı oyuncu daha çok Uridium çekerek ve hayatından daha çok zaman feda ederek Lf 4’lerini fulledi ve fullemeye de devam ediyor.

Lf 4lerin Lf 3lerden en önemli farkı aradaki 50 puanlık hasar verme puanı. Lf 3 150 hasar verme puanına sahipken, Lf 4 lazeri 200 hasar verme puanına sahip. Bu 50 puanlık fark ufak bir fark olarak gözükse de full bir goliye 35 adet Lf 4 konulanabiliyor. Bu da 35×50=1750 demek bunun üstüne seprom ve güçlendiricilerde eklenince olay tamamen Lf 4 egomanyasına dönüşen bir oyun yaratıyor. Buna göre Ne kadar Lf 4’e sahipseniz rakibinize karşı bir o kadar şansa sahipsiniz demektir.

Buradan çıkan en güzel sonuç ve Cevap verilmesi gerekli en önemli soru Peki Nasıl Lf 4’ü daha kolay ve ucuz elde edebilirim?

DarkOrbit oyunu belirli günlerde Lf 4 kazanma şansını 2 katına çıkaran fırsatlar sunuyor. Sizin yapmanız gereken Korsan Anahtarlarınızı biriktirmeniz ve korsan kutularını sadece bu günlerde açmanız. En önemli 2. etken ise kutuları toplu olarak ve aynı haritada açmanız(4-1, 4-2, 4-3 gibi haritalar önerimizdir.)DarkOrbit Forumunda kutulardan çıkan şeylerin şans olduğu söyleniliyor. Aslında bu doğru bir tespit ama istatistiksel olarak her 105 kutudan 1’inde Lf 4 çıkarabiliyorsunuz. Ama dediğimiz gibi 2 kat fazla çıkan günlerde toplarsanız bu sayı daha da azalabilir. Ayrıca kesinlikle size Lf 4 vaatleri sunan illegal programları kullanmayınız. Bu tür programlar ile hesabınızı komple kaybedebilirsiniz.

Kısacası Lf 4’ler oyuna huzur getirmedi diyebiliriz, Güç dengeleri daha da artarak oyun kimileri için bir eziyet kimileri içinse bir şov halini almış oldu. 6 senedir 256 bin olan goliath’ın darbe puanı argeyle 306 bin olmuştu ama ortalama her şeyiyle full bir gemi maksimum rsb+beyaz lazerle 100 bini vurabiliyor iken, artık rakam bile görmeden patlayabiliyorsunuz.

Paylaş
                                                                               
11.479 defa okundu. Etiketler: ,

Yorum

Yazan : BARBAR | Tarih : 19 Ekim 2014, Pazar, 23:11:26

aynen Admin kardeeş digiturk çıktı futbol bozuldu diziler çıktı aşklar bozuldu silah çıktı mertlik bozuldu.. lf4 çıktı darkorbit bozulduuu 🙂


Yorum

*
*
Yorumunuz: *