Darkorbit Vengeance(Vega)Tasarımları

26 Temmuz 2012, Perşembe, 2:06:34

Darkorbit oyununun en hızlı gemisi olma özelliğini taşıyan vega oldukça kullanışlı bir savaş gemisidir. Vur-kaç taktiği ile düşmanı yıpratan yapısı birçok oyuncunun Vega’yı tercih etmesinde en önemli etkendir. Ayrıca Goliath ile hemen hemen fazla bir vuruş farkının olmaması ve yeni çıkan tasarımları ile daha da rağbet edilen bir gemi olmasını sağlamıştır. Bunun yanı sıra yeni lazer LF4’ün çıkması ile daha az LF 4 lazere sahip oyuncularda vegayı tercih etmektedir(Böylelikle hem full LF 4 vuruşundan faydalanabilir hem de taktiksel manada kaçışlar yaparak düşmanı yıpratabilir.). Temmuz 2012 itibari ile Vengeance(Vega) tasarımları şöyle;

 

 

Lightning(Şimşek) Vega Tasarımı

Sarı bir görünüme sahip olan lightning tasarımı 250.000 uridium değerindedir. Ticaretten alınamamaktadır(2014 itibari ile alınabiliyor.). Vegaya daha güçlü bir görünüm kazandırır. (Kanatlarının genişliğin daha fazla olması)

  • 5% vuruş puanını arttırıcı özelliğe sahiptir.
  • Bunun yanı sıra 5 saniye süreyle %30 hızını arttırabileceği afterburner özelliğine sahiptir. Bu özellik ani hızlanmalar yaparak düşmandan rahat bir şekilde kaçmanızı sağlayacaktır. Ayrıca son güncellemelerle bu özelliğin süresi 15 dakikaya düşürülmüştür.(Bu oran artıp, azalabilir ilk çıktığında 2 saatti.)

 

Adept Vega Tasarımı

Metalik bir görünüme sahip olan Adept tasarımı 100.000 uridium değerindedir. Ayrıca Ticaretten de en üst teklifi vererek elde edebileceğiniz bir tasarımdır. Kapılarda ve yaratık keserken tercih edilen  bir tasarımdır.

  • 10% Tecrübe puanını arttırıcı özelliğe sahiptir.

 

Corsair Vega Tasarımı

Kırmızı siyah bir görünüme sahip olan Corsair tasarımı 100.000 uridium değerindedir. Ayrıca Ticaretten de en üst teklifi vererek elde edebileceğiniz bir tasarımdır. Özellikle kapılarda ve rütbe puanı kasılacağı zamanlarda tercih edilir.

  • 10% Şeref puanını arttırıcı özelliğe sahiptir.

 

Avenger Vega Tasarımı

Mavimsi bir görünüme sahip olan Avenger tasarımı 100.000 uridium değerindedir. Ayrıca Ticaretten de en üst teklifi vererek elde edebileceğiniz bir tasarımdır. Özellikle toplu pvp savaşlarında tercih edilir.

  • 10% kalkan puanını arttırıcı özelliğe sahiptir.

 

Avenger Vega Tasarımı

Siyah,kırmızı ve sarı renklerden oluşan alevimsi bir görünüme sahip olan Revenge tasarımı 100.000 uridium değerindedir. Ayrıca Ticarettende en üst teklifi vererek elde edebileceğiniz bir tasarımdır. Özellikle baskınlarda ve klan savaşlarında tercih edilir.

  • 5% vuruş puanını arttırıcı özelliğe sahiptir.
Paylaş
                                                                               
11.804 defa okundu. Etiketler: ,

Yorum

Yazan : alper çukurlku | Tarih : 11 Ağustos 2012, Cumartesi, 14:36:12

hepsi bende var 😀


Yazan : Hüseyin Can Dereli | Tarih : 17 Ağustos 2012, Cuma, 4:40:55

:)) aynen bendede var hemde vallahi billahi daha demin 5 er crediye aldım evett 😀 açık arttırmada bildiğimiz 5 credits 😀 saa 4 de bastım 😀


Yazan : enes şen | Tarih : 15 Eylül 2012, Cumartesi, 8:36:54

kardeş nasıl aldın yhaf


Yazan : teyfik akköz | Tarih : 21 Ekim 2012, Pazar, 7:55:35

bende sarı vega hariç hepsi var


Yorum

*
*
Yorumunuz: *