Darkorbit Lazer Cephane Türleri ve Renkleri

7 Ekim 2012, Pazar, 3:39:39

Darkorbit Browser tabanlı oldukça başarılı bir online uzay/savaş oyunu. Yıllar geçtikçe daha da gelişmiş bir hale gelen oyunda birçok lazer cephanesi türü bulunuyor. Bu rehberimizde bu lazer cephanelerinin renklerini, güçlerini ve atmanız için gereken gemi özelliklerini aktarmaya çalışacağız.

 

  • Kırmızı Lazer: LF3’leri full olmayan bir geminin X-1(LCB-10) ya da X-2(MCB-25) ile sıktığı lazer rengidir. LF 4’leri full olan bir gemide kırmızı lazer sıkar.
  • Mavi Lazer: LF3’leri full olan bir geminin sıkmış olduğu lazer rengidir. Mavi lazer sadece LF3’leri full bir geminin X-1(LCB-10) ya da X-2(MCB-25) sıkması sırasında gözükür.
  • Yeşil Lazer: Full LF3 Bir geminin X-3(MCB-50) sıkması sırasında gözükür. Full LF4 bir gemi X-3(MCB-50) lazer mermisiyle kırmızı sıkar. Geminizde bir LF3 bile eksik olursa X-3(MCB-50) mermiyle gene kırmızı sıkarsınız.
  • Beyaz Lazer: Lazerleriniz ne olursa olsun geminiz beyaz sıkar. Beyaz mermi X-4 yani X-1 in 4 katı gücündedir ve oldukça etkilidir.
  • Turuncu Lazer: RSB-75 isimli mermiyle atabileceğiniz lazer türüdür. X-1’in tam 6 katı gücündedir ve oyundaki en güçlü lazer cephanesi türüdür. Tüm lazer silahlarında aynı görüntüyü verir. Her zaman kullanılamaz. Belli bir dolma süresi vardır. Bunun için Beyaz mermiyle Kombo bir şekilde sıkılmalıdır.
  • Sarı Lazer: Tüm lazerleri LF4 olan bir geminin sıkacağına inanılan lazer türüdür. Şu an LF4 leri full bir geminin Sarı lazer attığı görülmemiştir. Ancak önümüzdeki grafik güncellemelerinde Full LF4 bir geminin X-1, X-2 ve X-3 mermiyle sarı lazer atacağı söylenmektedir.
  • Halkalı Mavi: SAB-50 mermisiyle sıkılabilen bir lazer türüdür. Rakibin X-2 oranda kalkanını emer ve sizin geminize aktarır.

Paylaş
                                                                               
9.578 defa okundu. Etiketler:

Yorum

*
*
Yorumunuz: *