DarkOrbit Eski Günlerine Geri mi Dönüyor!

19 Aralık 2013, Perşembe, 1:26:06

2006 yılından bu yana oyuncularla buluşan DarkOrbit bilindiği üzere en çok oynanan web tabanlı online oyunlardan birisi. Çıktığı günden bu yana oyuncuların sevgilisi haline gelen online yapım, Bigpoint tarafından her geçen gün geliştirilmekte. VenüsMars ve Dünya isimli 3 şirketin karanlık galaksideki savaşlarını konu alan oyunu binlerce oyuncu aktif olarak oynuyor.

Son 2-3 senedir oyunculardan yoğun eleştiriler alan DarkOrbit eski günlerine yavaş yavaş geri dönüyor. Özellikle hile programlarının son bulması ile oyuncularına daha legal bir oyun platformu sunan oyun hemen hemen eski havasını yakalamış vaziyette. İlk çıktığı senelerde yani 2006-2009 arasında sık olarak rastlamadığımız hile programları bilindiği üzere 2009-2013 yılları arasında tavan yapmıştı. Bu hile programlarına son vermek isteyen Bigpoint yönetimi geçtiğimiz yaz aylarında düğmeye basmış ve hile programlarının kökünü kurutmuştu. Hile programlarının DarkOrbit’e bu 3 yıllık süre içerisinde verdiği zarar şüphesiz oldukça büyük.

Hile programlarının son bulması her server’da oyuna renk getirmişe benziyor. Öyle ki son 2-3 senedir yeni bir oyuncuyu göremediğimiz oyunda yüzlerce yeni oyuncu hilenin bitmesi ile haritalara doluştu. Anlayacağınız DarkOrbit’i önümüzdeki günlerde çok daha aydınlık günler bekliyor.

Oyuna kayıt olmak isteyenler için ise işte oyunun kayıt adresi;

http://tr.darkorbit.com/

Oyunun Tanıtım Videosu;

[vsw id=”PznXE1tCp7A” source=”youtube” width=”610″ height=”410″ autoplay=”no”]

 

Paylaş
                                                                               
4.003 defa okundu. Etiketler:

Yorum

*
*
Yorumunuz: *