1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

DarkOrbit En iyi Uridium Kasma Yöntemleri 2012

8 Haziran 2012, Cuma, 1:05:00

DarkOrbit oyunu 6. aktif yılında olan bir online oyun. Bu 6 sene içerisinde oyunda bir çok dönem geldi geçti ve her dönemin birbirinden farklı gelişim süreçleri oldu. 2012 yılı itibari ile Uridium çekmeden kasma yöntemlerinden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Oyunu uzun bir süre oynamış biri olarak size faydalı olmasını umarım.

 

1-)Şirketlerin X-6 haritalarında bulunan Cubikon Npclerine ateş ederek en yüksek Uridiumu, Tecrübeyi ve Şerefi en kısa sürede  elde edebilirsiniz. Geminizin gücüne bağlı olarak grubun peşine takılarak ya da boş zamanlarda tek başınıza cubikonu keserek gerçekten iyi Uridium kasabilirsiniz. Özellikle Cubikon keserken Spectrum tasarım ile dolaşmanızı tavsiye ederim. Son yeniliklerle beraber Spectrumun özelliği 15 dakikada bir doluyor ve açtığınız anda sizi % 90 kurtarıyor.

 

2-)Öncelikle bu yöntemle iyi Uridium kasabilmek için almanız gereken bir Katlayıcı Paketi bulunmakta. Eğer oyuna 25-30 Tl verecek durumunuz varsa en iyi Uridium kasma yöntemi bu diyebiliriz. Yapmanız gereken tek şey katlayıcı paketi almak ardından argede toplayıcı sınıfını geliştirmek ve 4-3, 4-2, 4-1 gibi haritalarda petiniz ile kutu toplamak. Bu yöntemle aldığınız her bonus kutusundan 3 Galaksi Enerjisi gelecek hem galaksi kapısı açma şansınız hızlanacak hem de topladığınız urilere siz bile şaşıracaksınız. Bu yöntemi Klan arkadaşlarınıza anlatırsanız onlarla grup şeklinde daha güvenli şekilde kutu toplayabilirsiniz. Böylelikle hem aşırı derecede iyi Uridium toplayabilir, hem de Pvpden geçen gemileri grupca kesebilirsiniz.

2012 yılı itibari ile en iyi 2 Uridium kasma yöntemini sizlerle paylaştım. Bu oyunda Legal olarak en hızlı Uridium kasma yöntemleri bunlardır. Gerisi ise teferruattır.

Paylaş
                                                                               
14.596 defa okundu. Etiketler: ,

Yorum

Yazan : mehmetemin | Tarih : 5 Ekim 2012, Cuma, 19:03:53

süper bir kasma yöntemi teşekkürler ! 13 lewelim goliyim lf3 filan hepsi var ama böle bi yöntem ilk kez


Yorum

*
*
Yorumunuz: *