Crash Royale Efsanevi Arenaya Çıkmak İçin Kullanılabilecek İdeal Bir Kart Destesi Rehberi

21 Aralık 2016, Çarşamba, 21:15:56

Crash Royale oyununu uzun süredir oynamanıza rağmen bir türlü efsanevi arenaya çıkmaya başaramıyorsanız doğru rehberdesiniz. Doğru kart seçimleri ile efsanevi arenaya çıkabilirsiniz. Tabii ki bu kartları da en akılcı şekilde taktiksel olarak kullanmanız gerekiyor.

Aşağıda bulunan resimde bulunan kart destesini arena 8, 9 ve 10’da uygularsanız, kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz.

Destemiz bu metanın domuz binicisi ile kolay kombolanabilen kartlarında oluşuyor. Atak olarak ilk buz golemi, buz goleminin arkasından olmak koşuluyla domuz binici gönderilmelidir. Eğer rakip mini pekka,valkür veya oduncu tarzı yüksek isabet puanına sahip birimleri kullanırsa dondurma ile domuz binicinin hasar vermesi sağlanmalıdır. Eğer rakip minyonlar attıysa buz goleminin patlaması sırasında minyonları canı azalacaktır ve çarpmanız ile kolayca bu minyonları öldürebilirsiniz.

Saldırılarda ayrıca buz ruhu da kombolanabilir ancak eğer rakibiniz domuz binici kullanıyorusa savunma amaçla kullanmanızı öneririm. Söz etmediğim diğer kartlar ise savunma görevlidir. Kraliyet devi, dev, domuz binici hatta golem için en iyi savunma birimi olarak gördüğüm mini pekka destenin olmazsa olmazıdır. Hava birimlerine karşı da savunma yapabilmeniz için silahşörü bu deste için uygun gördüm. Kullanmadan önce öğretici bölümünde antreman yapmayı ihmal etmeyiniz.

Paylaş
                                                                               
1.160 defa okundu.

Yorum

Yazan : Samiyusuf | Tarih : 14 Mart 2018, Çarşamba, 11:39:34

Hileli


Yorum

*
*
Yorumunuz: *