Battlefield 1’in Beş Hikaye Görevinin İçeriği Belli Oldu!

3 Ekim 2016, Pazartesi, 20:13:52

battlefield1

– Yüksek Mevkilerdeki Arkadaşlar (Friends in High Places)

İtilaf devletleri havada gerçekleşen savaşı kaybetmektedir. Britanya, Alman hava subayları ile baş etme konusunda zorluklar yaşamaktadır ve bir pilotun ortalama yaşam süresi 17 günü geçememektedir. Bu umutsuz koşullarla yüzleşmeli ve Batı cephesi için yapılan savaşta yürekli bir şekilde savaşmalısınız. Yoğun it dalaşları, beklenmedik karşılaşmalar ve bir arkadaşlık hikayesi sizi bekliyor.

– Hiçbir Şey Yazılı Değil (Nothing is Written)

Orta Doğu çöllerinde, Arap kabileleri Osmanlı İmparatorluğu’nun baskılarına karşı ayaklanmaktadır. İmparatorluğun yıkıcı ateş gücü elinde tüfek, at üstünde ilerleyen isyancılara karşı gelmektedir. Dillere destan Arabistanlı Lawrence ile çalışan bir Bedevi savaşçısı olarak teknolojik üstünlüğe sahip olan düşmanı alt etmenin bir yolunu bulup ölümcül bir makineli silahı yok etmeniz gerekiyor.

– Kan ve Çamurun İçinden (Through Blood and Mud)

1918 Sonbahar’ında, İngiliz güçleri Cambrai, Fransa’ya karşı gerçekleştirilecek olan bir saldırıya hazırlanmaktadır. İtilaf Komutası, tank desteği ile cepheyi yarıp geçmenin mümkün olacağını düşünmektedir. Ancak Mark V tankının büyük bir kusuru vardır: düzgün çalışmaması. Beraber çalışmayı öğrenirken düşman hattından geçmeye çalışan işlevsiz bir tank mürettebatında yerinizi alın.

– Avanti Savoia

İtalya ve Avusturya-Macaristan İmparatorluğu Alpler’de çıkmaza saplanmıştır. Karlarla kaplı dağlarla karşı karşıya gelince her iki taraf da düşmanı alt etmenin bir yolunu bulamamaktadır. Bu sırada İtalyan dağcı alayı Arditi alışılmışın dışında bir saldırı hazırlamaktadır. Arditi zırhınızı kuşanın ve İtalyan ve Avusturyalı güçler stratejik cephe için savaşırken dağdaki görevinizi yerine getirmeye çalışın.

– Haberci (The Runner)

İngiliz İmparatorluğu, Osmanlı topraklarını fethetmek adına gerçekleştireceği emsalsiz bir deniz saldırısı düzenlemek ve sonucunda yeni bir cephe açmayı istemektedir. Gemiler Gelibolu Çıkarması (Birinci Dünya Savaşı’nın dönüm noktası) için toplanmıştır ve yarım milyon kadar asker taşımaktadır. Bir Anzak habercisi olarak bir sahil çıkarmasına ve destansı bombardımanlara şahit olacak, bu sırada cephenin öbür tarafına hayati mesajları iletmeye çalışacaksınız.

Battlefield 1, 21 Ekim’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için satışa sunulacak.

Paylaş
                                                                               
1.763 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *