2017 Yılı İçerisinde Çıkacak 3 İyi, Kaliteli ve Ücretsiz MMORPG Oyunu

5 Kasım 2016, Cumartesi, 21:25:23

MMO-RPG oyunları şüphesiz günümüzün en çok oynanılan online/çevrimiçi oyunları. Birçok online oyuncunun belirli bir evrende diğer oyuncular ile etkileşime geçerek yeteneklerini sergilediği MMORPG oyunları birçok oyuncu tarafından büyük rağbet görmekte. Bu yazımızda 2017 yılında çıkacak büyük çapta ve en iyi online MMO oyunlarına göz gezdilerebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

1-) Lost Ark Online

lostark

Diablo 3 oyununa benzerliğiyle ile dikkatleri üzerine çeken Lost Ark Online, 2017 yılı içerisinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bünyesinde zindanlar, raidler ve gelişmiş bir guild sistemini barındıracak olan oyunun geliştiriciliğini Smile Gate Korea isimli bir Güney Koreli geliştirici üstlenmekte. Unreal Engine 3 oyun motoruyla tasarlanan oyunda, oyuncular birbirinden farklı 18 karakteri oynayabilecekler.

 

 

Tanıtım Videosu;

[vsw id=”JDVTU4TLhhw” source=”youtube” width=”630″ height=”404″ autoplay=”no”]

 

2-) Soul Worker Online

soulwalker

Soul Worker Online, Lion Games stüdyoları tarafından geliştirilen anime tarzında bir MMORPG oyunu. Hali hazırda uzak doğu ülkelerinde online olarak oynanan online yapım önümüzdeki günlerde Avrupa ve Dünya oyun piyasasına çıkış yapmaya hazırlanıyor.  100’den fazla PvE zindanı bünyesinde barındıran oyun, özellikle zindanları keşfetmeyi seven oyuncular tarafından oldukça sevileceğe benziyor.

 

 

Tanıtım Videosu;

[vsw id=”udBinLW8cb0″ source=”youtube” width=”630″ height=”404″ autoplay=”no”]

 

3-) Lineage 3 (Lineage Eternal)

lineage_eternal_640

Lineage serisinin devam niteliğini taşıyan Lineage 3, NCSoft tarafından geliştirilen bir çevrim içi rol yapma oyunu. Uzun bir süredir test aşamaları yapılan oyun 2017 yılı içerisinde oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor. Hack and Slash türünde yeni bir online yapım arayanlar için ideal bir yapım olan Lineage Eternal zengin hikayesi ile oyuncuları oldukça etkileyeceğe benziyor. Oyun Deporoju ve Kenrauhel’in arasındaki savaşların 70 sene sonrasındaki zaman dilimini konu alacak. Lineage 3 Oyunculara Eternals adı verilen, her biri benzersiz özelliklere sahip çeşitli kahramanları oynama şansını tanıyacak.

 

 

Tanıtım Videosu;

[vsw id=”TNcI3BrJRUU” source=”youtube” width=”640″ height=”414″ autoplay=”no”]

 

 

Paylaş
                                                                               
9.337 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *