1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

2012 Web Tabanlı Online Oyunlar

6 Haziran 2012, Çarşamba, 23:50:24

Bu yazımızda 2012 yılı itibari ile aktif olan ve oynanılan web tabanlı 5 oyunu sizlerle paylaşacağız. Bu oyunların hiçbiri herhangi bir indirme dosyası gerektirmez ve normalin altı bir PC’de bile rahatlıkla çalışabilir. Ayrıca bu listede sadece kaliteli, kendini ispatlamış ve en çok oynanan web tabanlı oyunlara yer vereceğiz.

 

Battlestar Galactica Online Oyunu

BigPoint oyun şirketinin Battlestar Galactica serisinden etkilenerek çıkardığı kaliteli bir oyun. Oyun hiçbir yükleme gerektirmediği gibi 3 boyutlu oynanım özelliklerine sahip. Uzay Savaşı türünde oyun arayanlar için ideal güzel bir oyun.

Oyunun Sitesi: http://tr.battlestar-galactica.bigpoint.com/

Puanı: 6.3

Oyunun Trailerı;

 

Darkorbit Online Oyunu

 

BigPoint şirketinin 2006’dan bu yana aktif olarak kayıt aldığı oldukça popüler bir uzay savaş oyunu. Oyunda bir uzay pilotusunuz ve geminizi güçlendirmeye çalışıyorsunuz.

Oyunun Sitesi: http://tr.darkorbit.com/

Puanı: 7.5

Oyunun Trailerı;

 

Travian Online Oyunu

Romalılar, Cermenler ve Galyalılardan oluşan ırk yelpazesi ile köyünüzü geliştirebileceğiniz, köyler kurarak bir imparatorluk haline gelebileceğiniz ve eğlenceli savaşlar yapabileceğiniz strateji-savaş türündeki oyun. Oyun Avrupadaki 3 büyük İmparatorluğun tarihini konu alıyor.

Oyunun Sitesi: http://travian.com.tr/

Puanı: 7.3

Oyunun Trailerı:

 

Drakensang Online Oyunu 


 

Diabloya benzerliğiyle dikkat çeken bir çeşit macera ve savaş oyunu. Oyunda savaşcı bir karaktere sahipsiniz ve onunla beraber maceradan maceraya atlayarak seviyeler atlıyorsunuz ve güçleniyorsunuz. Oyun ayrıca geniş bir coğrafyaya sahip. 3 boyutlu bir oyun olmasına karşın browser üstünden oynanan bir oyun.

Oyunun Sitesi: http://www.drakensang.com/

Puanı: 8.1

Oyunun Trailerı:

 

Pirate Storm Online Oyunu:

Uçsuz bucaksız okyanuslarda korsan geminiz ile hüküm sürmeye çalıştığınız browser ve flash tabanlı güzel bir oyun. En güçlü korsan siz olun ve denizlere hükmedin. Bu oyun adeta deniz ve savaş tutkunları için yapılmış.

Oyunun Sitesi: http://us.piratestorm.com/

Puanı: 7.9

Oyunun Trailerı:

Paylaş
                                                                               
16.178 defa okundu.

Yorum

Yazan : Can Aslan | Tarih : 11 Ekim 2012, Perşembe, 13:55:20

Merhaba arkadaşlar.
http://secura.e-sim.org/lan.19952/
E-sim web tabanlı bir sosyal oyundur.İster iyi bir savaşçı,ister iyi bir politikacı,isterseniz de iyi bir iş adamı olabilir.Kendinizle beraber ülkenizi de kalkındırabilirsiniz.Oyunda türkçe dil seçeneği yoktur.Ama oyun oynanış olarak çok basittir.Ayrıca oyunda ben ve birçok türk arkadaş size yardımcı olacaktır.Hepinizi bekliyoruz.sTR’nin size ihtiyacı var.


Yorum

*
*
Yorumunuz: *