• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

World Of Tanks Emin Adımlarla İlerliyor

2 Ekim 2012, Salı, 18:19:29

Online oyunculara bilindik türlerden farklı, güçlü bir alternatif sunan World Of Tanks Online‘da işler oldukça yolunda. Yapılan açıklamalara göre oyunun tüm Dünya genelindeki toplam oyuncu sayısı 40 milyonu aştı. 2012 yılının başında yapılan açıklamada ise bu sayı yaklaşık 20 Milyon civarındaydı. Yani oyunu oynayanların sayısı tam 1 senede 2 kat arttı.

Bilindiği üzere Free to Play olarak oynanabilen World Of Tanks Online’da diğer F2P oyunlardaki gibi oyun içinde alınabilecek  birçok ekstra özellik bulunuyor. Çeşit Çeşit tank türünü simülasyon tadında kullanmanızı sağlayan oyun büyük bir oranda aksiyonu da içinde barındırıyor. Özellikle toplu tank savaşları oyunculara farklı bir deneyim ve eğlence sunuyor. Bu gidişle WOT Online önümüzdeki günlerde daha da büyük başarılara imza atacak gibi gözüküyor.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.196 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar