• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 1,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Watch Dogs 2 – Hızlı Para Kasma Yolları

16 Kasım 2016, Çarşamba, 14:27:34

1-) Para Çantası Toplama
Para Çantaları, yeterince para kasmak için en iyi yollardan birisi. Para çantaları San Francisco’nun dört bir yanında $ sembolü ile bulunmakta. Onlara yaklaştığınızda, haritada görünen Para Çantalarıyla ilgili iki tür bulunur. Küçük torbalar yaklaşık 4000 $ ila 5000 $ paradan oluşur ve büyük çantalar bonus olarak satılabilir. Bazı malzemelerle birlikte yaklaşık 20.000 dolar edebilir. Büyük olanlar çoğunlukla korumalı ve sınırlı alanlarda bulunmakta.

 

2-) Çalınan Öğeleri Satmak
Para çantasını topladığınızda, kıymetli kıyafetler, saatler ve telefonlar gibi para ile birlikte başka şeyler de bulursunuz. Ayrıca bir araba çaldığınızda, glove box’ta bazı eşyaları bulacaksınız. Tüm bu madalyonlar, harita üzerinde kırmızı düğün halkası (red wedding ring) olarak işaretlenen Rehin dükkanında (pawn shop) satılabilir. Ekstra para kazanmak için tüm öğeleri Rehin atölyesinde envanterden doğrudan satabilirsiniz.

 

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.918 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar