• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Ubisoft THQ’yu Alabilir!

22 Aralık 2012, Cumartesi, 14:35:45

Dev oyun şirketi THQ geçtiğimiz günlerde iflasını açıklamıştı. Yanlış stratejiler sonucu batan şirket için büyük oyun şirketleri devreye girdi. Bunlardan biri de Ubisoft. Özellikle Batan oyun firmalarına oldukça ilgisi bulunan Ubisoft THQ’ya kelimenin tam anlamıyla gözünü dikti. Bundan yıllar önce batan bir gemi olan 3DO‘yuda satın alan ve Might And Magic serisini eline geçiren Ubisoft bu sefer ise daha güçlü serilere gözünü dikti.

Bilindiği üzere Ubisoft eğer THQ’yu satın alırsa Saints Row, Company of Heroes, Darksiders, Homefront ve Red Faction gibi popüler serilerinde yeni sahibi olacak. Bu serilerin sahibi olmak demek daha güçlü bir şirket olmak anlamına geliyor. Ubisoft CEO’su Yves Guillemot ve ekibinin sektörde 1 numara olma tutkusu ise bilinen en büyük gerçek. Şu anda henüz hiçbir şey netleşmese de büyük ihtimal THQ’nun yeni sahibi Fransız Ubisoft olacak. Ne diyelim bekleyip göreceğiz…

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
885 defa okundu. Etiketler: ,

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar