• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Total War: Rome II Adına Yeni Açıklamalar!

2 Nisan 2013, Salı, 8:53:16

The Creative Assembly tarafından uzun bir süredir geliştirilen ve 2013 yılı içerisinde çıkması beklenen Total War: Rome II adına yeni açıklamalar gelmeye başladı.Buna göre Roma İmparatorluğunu konu alan 2. Total War: Rome oyunu olan Total War: Rome II serinin ilk oyununa göre çok daha ayrıntılı ve büyük olacak.

500 tip ünitenin ve 183 farklı bölgenin bulunacağı belirtilen Total War: Rome II,Total War serisinin 2011’de çıkan ve son oyunu olma özelliğini taşıyan Total War: Shogun 2’den de 2 kat daha geniş bir coğrafyaya sahip olacak.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre Catapult ve Ballista gibi kuşatma araçları da oyuna dahil edilerek kuşatma sistemi büyük oranda geliştirilmiş.Ne diyelim gerek yapay zeka gerekse grafiksel manada doruk noktasına ulaşmış bir Total War oyunuyla karşı karşıya kalacağımız aşikar.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.061 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar