• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist Hileleri

17 Nisan 2014, Perşembe, 9:34:30

splinter-cell-blacklist

Oyuna başladığınızda prologue görevinizi bitirmeniz gerekiyor. Daha sonra uçağınıza geçip ana görevlere başlayacaksınız. Aynı zamanda takımınızla konuşarak yan görevlere de başlayabilirsiniz. Grim’le konuşup ana görevlere başlamadan önce dört adet olan yan görevleri alıp tamamlayın. Grim’in görevlerini tamamladığınızda “Customize Gear” seçeneği altında yeni eşyalar açılacak. Artık stealth gear’ı alıp birinci göreve onunla başlayabileceksiniz. Bu oyunun en hızlı görevi ve kimseyi öldürmeden tamamlarsanız görev sonunda birsürü para kazanacaksınız. Bitirdiğinizde tekrar uçakta olacaksınız. Uçaktayken “SMI Panel”ine gidin ve haritayı açıp tüm görevleri gösterin. Safe House görevini tekrar yapma şansınız olacak. Görevi tekrar tekrar bitirdiğinizde tüm uçak geliştirmelerini yapabilecek ve Sam Fisher’ın tüm silahlarını alabilecek kadar para kazanacaksınız.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
2.490 defa okundu.

Yorum

Yazan : Süleyman | Tarih : 4 Ağustos 2014, Pazartesi, 20:41:41

Merhaba

Oyunun ana görevi olan kara liste görevlerinden amerikan tüketimi bölümünde eğlence merkezinden sonra kazan dairesi gibi bir yerde rehinelerin bulunduğu yerdeki merdivenden aşağıya doğru indikten sonra çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Oyunun hiç bir bölümünde sıkıntı yok sadece o bölümde oyun hata veriyor nedenini bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.


Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar