• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 10 üzerinden ortalama puan: 9,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

The Sims 4: Get to Work İddialı Geliyor!

7 Mart 2015, Cumartesi, 23:11:52

detective-career

The Sims 4 oyununun ilk ek paketi olma özelliğini taşıyan Get to Work oldukça iddialı geliyor. Simlerimizi iş yerlerinde de yönetebilmemize olanak sağlayacak ek paket şüphesiz oyuna büyük renk katacak. Doktorluktan, suçla savaşa kadar geniş bir meslek yelpazesini ele alacak olan ek paket 31 Mart 2015 tarihinde çıkış yapacak.

Son olarak Electronic Arts oyun için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Videodan gözlemlediğimiz kadarıyla oyunda Bilim adamı da olabileceğiz. Çeşitli iksirleri hazırlayabilen bilim adamımız bu iksirler ile karakterlerin görüntüsünü ya da ruhsal halini değiştirebilecek.  İşte oyun için yayınlanan son tanıtım videosu;

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
2.702 defa okundu. Etiketler: , , ,

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar