• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

The Secret World Bedava Olmayacak!

3 Ekim 2012, Çarşamba, 0:17:42

Oyunculara  farklı tarzda bir online oyun sunan Funcom aradığını bulamadı.Korku/Macera ve Aksiyon türdeki The Secret World henüz yolun başında sallanmaya başladı bile.Beklediği satış rakamlarına bir türlü ulaşamayan oyun tartışmaları ve spekülasyonlarıda beraberinde getirmiş oldu.

Son zamanlarda oyun hakkında çıkan yeni bir spekülasyon ise oyunun Free to Play yani bedava olacağı yönündeydi.Funcom yetkilileri ise oyunun kesinlikle bedava olmayacağını aşağıdaki sözlerle dile getirdi.

Funcom’dan Erling Ellingsen, “Kendimizi bu duruma adapte etmemiz lazım. Yakın zaman içerisinde ödeme planları adına bir değişiklik yapmayacağız.”

Oyunun direktörü Joel Bylos da, “Seçtiğimiz ödeme modeli bizim için çok önemli. Bizler de bu doğrultuda oyunumuzu güçlendirip müşterilerimize ‘Para vermeye değecek’ bir ürün sunmaya çalışıyoruz.” eklemesini yaptı.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
782 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar