• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Henüz Puan Verilmemiş)
Loading...

The Elder Scrolls Online’ın PvP Sistemi Adına Açıklamalar!

26 Aralık 2013, Perşembe, 8:42:03

Uzun bir süredir beklenen ve 2014 Nisan ayı içerisinde çıkacak The Elder Scrolls Online‘ın PvP sistemi adına yeni açıklamalar geldi.Oyunun PvP modunu tasarımlayan Brian Wheeler oyunun oldukça gelişmiş bir PvP alt yapısına sahip olacağını belirtti.

Öyle ki oyunda ittifakların bir sıralaması bulunacak.Anlayacağınız oyunda kazandığınız savaşlardan büyük bir ihtimal puanlar elde edeceksiniz.Bu puanlarda ittifağınızın sıralamasını etkileyecek.Top sıralamada bulunan ittifak mensupları diğer ittifaklara nazaran gerçekleştirdikleri görevlerden ekstra puanlar alabilecekler.

The Elder Scrolls Online’ın PvP sisteminde oyuncu yeteneklerinin de oldukça önemli olduğunu vurgulayan Brian Wheeler oyunun diğer benzer online oyunların PvP sisteminden çok daha önde olacağını belirtti.Oyunda belli güç saldırılarını yeri geldiği zaman engelleyip daha sert bir şekilde karşılık verebileceğiz.Anlayacağınız oyuncu yetenekleri Cyrodiil topraklarında oldukça değerli olacak.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.396 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *