• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

The Division’ın Açık Betası 16 – 21 Şubat Tarihleri Arasında Yapılacak!

4 Şubat 2016, Perşembe, 11:00:08

The-Division-görsel

Haftasonu yapılan kapalı betası bir gün daha uzatılan The Division için Ubisoft yeni bir beta daha düzenleyebilir. Üstelik düzenlenecek olan bu yeni beta tüm oyuncular için açık olacağa benziyor.

Xbox İtalya, resmi Facebook sayfası üzerinden bu ay yapılacak olan özel içerik tarihlerini paylaşmış. Unravel ve Garden Warfare 2 gibi EA Access içerikleri dışında bu ay yapılacak olan Homefront The Revolution betasını da takvime ekleyen sayfa yetkilileri The Division için planlanan açık beta detaylarını da okuyucuları ile paylaşmış.

Paylaşılan bu resme göre The Division’ın açık betası 16 – 21 Şubat tarihleri arasında yapılacak ve tıpkı bu betada olduğu gibi Xbox One sahipleri diğer platformlara nazaran 24 saat öncesinden bu betaya erişim sağlayabilecek. 8 Mart’ta çıkış yapacak olan oyunun sızdırılan bu açık beta tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

83

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
629 defa okundu.

Yorum Yaz

*
*
Yorumunuz ve ya Sorunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar