• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Stronghold Kingdoms: Ortaçağ Temalı Strateji Oyunu!

10 Ocak 2014, Cuma, 10:24:57

Stronghold serisini bilmeyen kişi sayısı çok azdır. Öyle ki tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi gerçek zamanlı strateji serilerinden birisi olarak gösterilen Stronghold, büyük bir oyuncu kitlesininde sahibidir.

Son olarak Stronghold serisi online yapımı ile oyuncuların karşısında. Firefly Stüdyoları tarafından geliştirilen Stronghold Kingdoms Ortaçağda diğer oyuncular ile birlikte savaşlar yapabileceğiniz epik bir online oyun. Stronghold serisinin Stronghold Crusader isimli oyununa oldukça benzeyen oyun, ekstra özellikleri ve online oynanabilirliği ile kısa sürede büyük bir üne kavuştu. Kendinize ait bir kalenizin bulunduğu oyunda çeşitli stratejik argümanları kullanarak dev bir imparatorluk haline gelmeye çalışıyorsunuz.

Çeşitli araştırmalar yaparak daha gelişmiş bir toplum haline gelebildiğiniz oyunda kendinize ait bir kale kurabilir, hatta bu kurmuş olduğunuz kaleyi dilediğiniz gibi savunabilirsiniz. Ayrıca sadece savunma yapmakla kalmayıp düşman kalelerini de kuşatıp, düşürebilirsiniz.

Anlayacağınız Stronghold Kingdoms Orta çağ temalı online oyun arayanlar için 2014 yılının en iyi tercihlerinden birisi. Özellikle Türkçe dil desteği vermesi ve arkasında Firefly gibi efsanevi bir oyun stüdyosunun bulunması oyunu rakiplerinin bir adım önüne çıkarmış.

Oyuna kayıt olmak isteyenler için ise adres;

http://tr.strongholdkingdoms.com/

Stronghold Kingdoms Oyununun Tanıtım Videosu;

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
5.633 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar