• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Stronghold Crusader 2 Geliyor!

29 Mayıs 2014, Perşembe, 23:47:38

strongholdcrusader2Gerçek Zamanlı Strateji türünün en köklü serilerinden birisi olan Stronghold serisi adına yeni haberler var. Açıklamalara göre Firefly Stüdyoları tarafından uzun bir süredir geliştirilen 2.Crusader oyunu 2 Eylül 2014 tarihinde strateji severler ile buluşacak. 2002 yılında çıkışını gerçekleştiren Stronghold Crusader’ın devamı niteleğindeki oyun geliştirilmiş özellikleri ile oldukça iddialı.

İlk oyundan farklı olarak Co-op modunun bulunacağı oyunda 2 oyuncu 1 kaleyi yönetebilecek. Tapınakçı, Hristiyan Çavuş, Şifacı, Derviş gibi yeni üniteler oyuna dahil olacak. Bunun yanı sıra Stronghold Crusader 2’de yepyeni bir ekonomik sistem bizleri bekliyor olacak. Ne diyelim strateji oyunlarının oldukça azaldığı günümüzde böylesi efsanevi bir seriden böylesi bir oyunun gelmesi oldukça umut verici. Umarız oyun oyuncuların beklentisini karşılar.

 

 

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
2.032 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar