• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

SimCity Yeni Yamayla Birlikte Düzeltilecek!

20 Nisan 2013, Cumartesi, 14:51:54

Ünlü şehir planlama ve yönetim serisi SimCity,2013 yılında çıkan ve seriyle aynı adı taşıyan oyunu ile birlikte geçtiğimiz aylarda oyuncuların beğenisine sunulmuştu.Birçok yönden eksikleri ve hataları bulunan yeni oyun kelimenin tam anlamıyla bir hayal kırıklığı yaşatmıştı.

Son olarak EA Games tüm bu hataları düzeltecek yeni bir yamanın 22 Nisan 2013 tarihinde çıkacağını duyurdu. 2.0 sürümüne güncellenecek oyunun arayüzünden turizm hatalarına, kumarhanelerin kârının düzeltilmesinden hava kirliliğine kadar pek çok sorunun düzeltileceği de yapılan açıklamalar arasında.Ayrıca bu yeni yama ile birlikte oyuna ”Mayor’s Mansion” isimli bir bina eklenecek.Ne diyelim umarız çıktığı günden beri hataları bir türlü hallolmayan SimCity 2013 bu yama ile birlikte hatasız bir oyun olur ve serinin müdavimlerinin az da olsa kalbini tekrar kazanır.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.007 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar