• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Shades of Darkness Çıkışını Gerçekleştirdi!

3 Mayıs 2013, Cuma, 8:55:08

Stratejisever oyuncuların uzun bir zamandır beklediği Shades of Darkness video eşliğinde çıkışını gerçekleştirdi. Might & Magic Heroes VI’nın ek paketi olma özelliğini taşıyan oyun ana oyun yüklü olmadan da çalışabilecek. Yani Might & Magic Heroes VI sahibi olmayanlar bu ek paketi alarak hem Might & Magic Heroes VI‘yı oynayabilecek hem de Shades of Darkness’ı ilk deneyenlerden olacak.

Yapılan açıklamalara göre Shades of Darkness ile birlikte kötülük yükselecek. Dark Elves ve Necromancers of Heresh isimli yeni ırklar oyuna dahil edilecek. Bu ırkların oyuna dahil edilmesiyle birçok Quest(Görev), Hero(Kahraman) ve yeni yaratık türü de Might & Magic Heroes VI’ya eklenmiş olacak. Anlayacağınız Sıra tabanlı strateji türünün neredeyse en köklü serisi Might And Magic Heroes bu ek paket ile birlikte adını bir kez daha duyurma fırsatı buldu. Lafı daha uzatmadan Shades of Darkness için yayınlanan o video;

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.112 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar