• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Samsung Apple’dan İntikam Alıyor!

14 Kasım 2012, Çarşamba, 22:01:10

Bir ülkenin ve bölgenin kalkınması için en büyük aktör şüphesiz Teknoloji.Özellikle ABD,Japonya ve Güney Kore gibi ülkelerin şirketleri Teknoloji pazarında başı çekiyor.Uzak Doğu’nun hem ekonomik hem de teknolojik açıdan zirveye ulaştığı günümüzde eksen artık Doğuya kaymış gibi gözüküyor.Bundan rahatsız olan ABD ise çareyi bu firmalara saldırmakta buluyor.

Geçtiğimiz günlerde teknoloji devleri arasında kelimenin tam anlamıyla bir savaş yaşanmıştı.Bu savaşın baş aktörleri ise ABD’li Apple ve Güney Koreli Samsung‘tu.Günümüzde daha da şiddetlenen savaşta Apple Samsung’a milyar dolarlık davalar açtı ve bir kısmında amacına ulaştı.

Samsung ise bu hamlelere ciddi karşılıklar vermeye başladı.Son olarak Samsung, Apple’a iPhone ve iPad için sağladığı işlemcilerin fiyatını yüzde 20 artırdı.Bu artış ABD’dede intikam olarak değerlendirildi.Bilindiği üzere Apple İşlemci konusunda Samsung’a bağlı.Her ne kadar RAM, flaş depolama gibi bileşenleri farklı firmalardan sağlayarak Samsung’u devre dışı bırakmaya çalışsa da bu konuda şimdilik birşey yapamayacağı net bir şekilde gözüküyor.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
884 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar