• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Planetside 2 Türkçe Oluyor!

3 Aralık 2012, Pazartesi, 20:55:52

Bilindiği üzere ülkemiz online oyuncu potansiyeli açısından oldukça zengin.Bu zenginlik yabancı şirketlerinde ilgisini çekiyor ve neredeyse yüzlerce online oyun Türkiye piyasasında tutunmaya çalışıyor.

Online oyunların Türkçe olması ise yeni bir Online Oyuna başlayacak oyuncular için büyük önem arz ediyor.Son olarak Sony Online Entertainment‘in kaliteli yapımlarından  Planetside 2‘nin Türkçe olacağı açıklandı.Şüphesiz bu açıklamanın Planetside 2’ye bayağı bir oyuncu kazandıracağı aşikar.

Planetside 2 Free To Play(bedava) bir oyun olmasına karşın oldukça güçlü bir oyun deneyimini oyunculara sunuyor.MMOFPS türdeki oyun Terran Cumhuriyeti, Yeni Birleşim ve Vanu Hükümdarlığı isimli birliklerin Auraxis gezegenine hakim olma çabalarını konu alıyor.

http://www.planetside2.com/ isimli adresten ulaşabileceğiniz Planetside 2 eşsiz görsel efektleri ve sıradışı aksiyonu ile sizleri büyüleyecek.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.414 defa okundu.

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar