• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Mobil Oyuncuların En Çok Ödeme Yaptığı Mobil Oyunlar Açıklandı!

6 Nisan 2016, Çarşamba, 23:27:00

mobil-oyun

Mobil oyun sektörü bilindiği üzere son zamanların en hızlı büyüyen sektörlerinden bir tanesi. Özellikle akıllı telefonların ve tabletlerin her geçen gün arttığı ve daha fazla kullanım alanı bulduğu günümüzde oyuncuların birçoğu mobil oyunlara yönelmiş durumda.

Özellikle bedava oynanıma imkan sunan oyunların rağbet gördüğü mobil oyun sektöründe bedava olarak bilinen ama oyun içi satmış olduğu çoğu ekstra özellik ile bilinen birçok oyun bulunmakta. Son olarak Slice Intelligence’in yapmış olduğu araştırma ile oyuncuların kişi başı popüler mobil oyunlarına ne kadar harcadığına tanık olabilirsiniz. İşte 2015 yılı itibari ile oyuncuların kişi başına mobil oyunlarına yapmış olduğu harcamalar;Spend-Per-Player-video-games

Game of War – Fire Age açık ara ile listenin birincisi. 2. ve 3. sırayı Summoners War ve Big Casino – Free Slots takip ediyor. Anlayacağınız bedava olarak bildiğimiz mobil oyunlar oyun içinde satılan ekstra özellikler ile oyuncuların cebini kelimenin tam anlamıyla boşaltıyor.

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.068 defa okundu. Etiketler:

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar