• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Might And Magic VIII(8) Regna Adası

14 Temmuz 2012, Cumartesi, 20:49:30

Oyun Hakkında Genel Bilgiler

Might And Magic VIII(8) oyununda bulunan Regna adası Korsanların adası olarak da bilinir. Güney denizinin ortasında bulunan ada aynı zamanda Obelisk hazinesinin bulunduğu adadır. Ada görünüm bakımından Hilal ve yıldız biçiminde 2 adadan oluşmaktadır. Adadaki yaratıklar 2 yılda bir yeniden doğarlar.

Adada bulunan başlıca yaratıklar şöyledir;

Bandit (Regnan Bandit, Regnan Pirate and Regnan Brigadier), Regnan Crossbowman (Regnan Crossbowman, Regnan Arbalester and Regnan Lieutenant), Regnan Mage (Regnan Sorcerer, Regnan Battlemage and Regnan Archmage)

 

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.816 defa okundu.

Yorum

Yazan : Oyun İnceleme,Oyun Çözümleri,Oyun Hileleri,Oyun İçi » Might and Magic VIII – Day of the Destroyer Oyunu | Tarih : 5 Ağustos 2012, Pazar, 4:38:59

[…] Regna Görev: Find the treasure of the Dread Pirate Stanley. Yapılacak: Haritanın güneydoğusuna düşen bölümünde 6 adet sandık bulacaksınız. Hazine bu. Ödülünüz de içinde ne varsa. […]


Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar