• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız8 Yıldız9 Yıldız10 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Might and Magic Heroes VII Duyuruldu!

13 Ağustos 2014, Çarşamba, 20:38:38

heroes7

Sıra tabanlı strateji oyunlarının atalarından birisi olarak sayılan Might and Magic Heroes serisi adına yeni haberler var. Köln şehrinde geçirilen Gamescom oyun fuarında serinin 7. oyunu olacak Might and Magic Heroes VII duyuruldu. Might & Magic x Legacy’den tanıdığımız Limbic Entertainment tarafından geliştirilen oyun kraliçenin öldürülmesi sonunda Holy Empire’da ortaya çıkan sivil savaşı konu alacak. Boş kalan taht için altı konsey üyesi yeni bir varis bulmaya çalışacak.

Bilindiği üzere Limbic Entertainment geliştirmiş olduğu bir başka Might and Magic oyunu Might & Magic x Legacy ile oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Özellikle oyunu parlak geçmişine götürmekte kararlı olan Ubisoft bu başarıyı sürdürmek için bu görevi Limbic Entertainment’e vermiş gözüküyor. Ne diyelim bekleyip göreceğiz.

 

Yazıyı PaylaşShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

                                                                               
Yazını Gönder!!! Sen de çeşitli oyunlar hakkında hileleri, sistem gereksinimlerini ve ya çeşitli özellikleri buradan bize yollayarak yayınlanmasını sağlayabilir ve diğer oyunculara yardımcı olabilirsin.!
1.735 defa okundu. Etiketler:

Yorum

*
*
Yorumunuz: *

Oyun Tanıtım Videoları

Tüm Kategoriler

Son Yorumlar